Funkcjonalna kanapa

Funkcjonalna kanapa

Na rynku jest dużo firm produkujących kanapy, jednak jak wybrać taką, aby będzie spełniała nasze oczekiwania. Ważne, aby nie tylko ładnie wyglądała, ale również była praktyczna. Z pewnością istotnym elementem jest funkcjonalność oraz wygoda. Oprócz tego nie można zapomnieć o tapicerce, z której jest wykonany nasz mebel – tu stawiamy na trwałość i odporność.

Dobrym rozwiązaniem jest narożnik.Dzięki niemu można nie tylko odpocząć i odprężyć się w dzień, ale również i w nocy, gdyż posiada funkcję spania. Wielu ludzi kupując kanapy kieruje się tylko wyglądem, co jest błędem. Musimy pamiętać, że niezwykle ważny jest wypoczynek, gdyż wyzwala on energię na cały dzień. Wygodna kanapa to taka, która wykonana jest z dobrej jakości materiałów. Narożniki to często połączenie trwałej tkaniny tapicerskiej w kolorze Magma Capuccino oraz eleganckiej ekoskóry w odcieniu Sahara.

Wybierając narożnik kieruj się następującymi zasadami:

Funkcjonalność – dobrze gdy narożnik posiada pojemniki na pościel, pozwala to ukryć nasze poduszki sypialniane czy kołdrę, ale często staje się idealną skrytką na niepotrzebne książki czy bibeloty.
Wygodne siedzisko – to 75% sukcesu przy wyborze narożnika. Pamiętajmy, że właśnie ten element odgrywa najważniejszą rolę w przypadku kanap salonowych.
Eleganckie wykończenie – mogą to być fantazyjne nóżki lub drobne ozdobniki przy oparciu. Bez wątpienia diabeł tkwi w szczególe.
Komfort – pod tym hasłem kryją się wielkie poduchy, które umilą każde popołudnie i sprawią, że nawet najdłuższy seans filmowy stanie się dla nas niezwykłą przyjemnością.
Uniwersalność – idealny narożnik to taki, który możesz ustawiać tak jak chcesz. Zarówno z prawej jak i lewej strony. Pamiętaj, iż powinien kompozycyjnie wpasować się w ścianę, tak aby zajmować jak najmniej miejsca.

Źródło:Extra Punkt S.C.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!