Design Festival 2014 - Kids Love Design

Design Festival 2014 - Kids Love Design

III edycja festiwalu KIDS LOVE DESIGN to prezentacja działań z zakresu designu kierowana do najmłodszych odbiorców sztuki, której towarzyszy hasło „Dla dzieci o designie dorosłych. Dorośli o designie dla dzieci”. Tym razem głównym tematem jest pop-art. Działania festiwalowe kolejno odkrywają to, jak pop-art wpłynął i znalazł swoje odzwierciedlenie w designie.

III edycja to także kontynuacja działań społecznych, które można ująć w zdaniu: „Design dla dzieci, znaczy design w służbie dzieciom”. Przed nami kolejna odsłona projektów „Common room” i „Design Loves Kids”, które mają zwrócić uwagę odbiorców na aspekt społeczny i pokazać jak mądrze wykorzystany design potrafi odmienić jakość życia ludzi.
Niezmiennie, celem jest uzmysłowienie młodym uczestnikom festiwalu, że każdy przedmiot, który ich otacza, został kiedyś zaprojektowany. Z drugiej strony, celem jest uzmysłowienie młodym projektantom potrzeb i oczekiwań małego odbiorcy w stosunku do projektowanych rzeczy.

Wydarzenia w ramach festiwalu rozpoczną się 26. kwietnia, a zakończą się w dniu 18. maja. Program obejmuje wystawy, warsztaty oraz panele dyskusyjne.

Więcej: www.dsgnfestival.com

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!