Jak wykorzystać meble modułowe?

Jak wykorzystać meble modułowe?

Podstawową zaletą mebli modułowych jest mnogość aranżacji i zestawiania poszczególnych elementów. Jednym z pomieszczeń, w których idealnie znajdą zastosowanie jest domowy salon.

Jak chcemy mieszkać? We wnętrzach prostych, funkcjonalnych, a jednocześnie efektownych. Urządzając dom, coraz częściej wybieramy nowoczesne rozwiązania - moduły łączące dobry design z naturalną użytecznością. Każdy, kto w dzieciństwie uwielbiał składanie klocków, będzie mógł powspominać najmłodsze lata, komponując wystrój swojego mieszkania z nowoczesnych mebli modułowych. Przy tworzeniu wnętrz powoli odchodzimy od narzuconych wymiarów i typowych zestawów. Teraz sami tworzymy mebel, według własnego uznania i pomysłu. Z prostych, nowoczesnych brył można projektować niekończącą się ilość aranżacji.

Zabudowa modułowa stała się więc idealnym rozwiązaniem dla osób ceniących sobie wnętrza spersonalizowane pod indywidualne potrzeby. Moduły dają szerokie możliwości łączenia dowolnych elementów, takie systemy zostały stworzone z myślą o właścicielach mniejszych, jak i dużych mieszkań, zarówno w blokach, jaki i domach jednorodzinnych. Forma oparta na grze geometrycznych kształtów jest dodatkowym urozmaiceniem wnętrza. Komplety kabinetów z zabawnymi, ściętymi narożnikami oraz  systemy szafek, półek i witryn mogą tworzyć zamkniętą całość. Kiedy są otwarte, wspaniale sprawdzają się w roli mebli eksponujących domowe drobiazgi. Po zsunięciu, czy zamknięciu sprytnie przekształcają się w miejsce do przechowywania. Tworzą oryginalną podstawę pod telewizor lub inne, dowolne urządzenia multimedialne. Poszczególne elementy świetnie sprawdzą się zarówno jako część zestawu lub samodzielny, nie związany z innymi modułami mebel.

Źródło: Timoore

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!