Jak zaaranżować domowe biuro?

Jak zaaranżować domowe biuro?

Praca coraz częściej "wychodzi" poza progi biura i gości w naszych domach. Pracując zdalnie warto zadbać o odpowiednio zaaranżowany kącik umilający wykonywanie obowiązków zawodowych.

Specjalny kącik w mieszkaniu jest niezbędny, kiedy potrzebujemy chwili ciszy do pracy lub nauki. Miejsce, które zainspiruje do wykonywania codziennych obowiązków powinno być praktyczne, ale przy okazji także niebanalne. Dostępne na rynku produkty pomogą stworzyć osobny, kreatywny kącik do pracy w miejscu, jakie sami sobie wybierzemy. Kolorowa tapeta z geometrycznymi wzorami i hasłem „This is my office place!” w subtelny sposób zaznaczy przestrzeń przeznaczoną do pracy.

Przejrzyste i czyste zestawienia kolorystyczne pobudzą wyobraźnię i zachęcą do twórczych działań. Odcień pomarańczy doda energii, a delikatny, stonowany błękit stworzy z nią spójną, inspirującą harmonię barw, zwiększającą komfort pracy. Oryginalna tapeta będzie pasowała zarówno do wnętrza minimalistycznego, jak i loftowego czy nowoczesnego.

Decydując się na tego typu rozwiązanie unikamy konieczności wygospodarowania osobnego pomieszczenia na domowe biuro, jednocześnie jednak wyraźnie wyznaczając swoje "office space".

Źródło: Lotari

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!