• sdsd

  Geometryczne wnętrze na warszawskim Wilanowie

  dodano: 12-06-2014r.

  Młodzi ludzie sami urządzili sobie wnętrze kupując meble i podstawowe wyposażenie, ale brakowało im pomysłu na wykończenie. Z pomocą przyszli projektanci ze Smuga Studio.

  czytaj
 • sdsd

  Poznański Minimalizm – wnętrza mieszkania

  dodano: 03-06-2014r.

  Właściciele mieszkania na poznańskich Jeżycach to miłośnicy minimalizmu, bieli i pomarańczu. Projektanci z pracowni EG Projekt odzwierciedlili wymagania klientów w projekcie aranżacji wnętrz.

  czytaj
 • sdsd

  POLKA /_\ SINGLE SPACE /ONA\ – metamorfoza wnętrza mieszkania

  dodano: 20-05-2014r.

  Po przekroczeniu progu do tego mieszkania z początku trudno było uwierzyć, że mieszka tutaj energiczna, młoda singielka. Jej stare wnętrze było bezosobowe i smutne. Projektantki...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza mieszkania dla czteroosobowej rodziny

  dodano: 15-05-2014r.

  Wnętrza zaprojektowane przez pracownię architektoniczną Cutout Architects obejmuje strefę dzienną, złożoną z przestronnego salonu, który przechodzi następnie w jadalnię oraz kuchnię. Architekci zaprojektowali funkcjonalną przestrzeń,...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza domu w Pekinie

  dodano: 15-05-2014r.

  Poniższy projekt to renowacja wnętrz domu w samym centrum Pekinu. Poprzez zmianę układu funkcjonalnego i otwarcie przestrzeni mieszkania, projektanci stworzyli przestronne i komfortowe wnętrza.

  czytaj
 • sdsd

  THE CUT Kitchen – aranżacja kuchni

  dodano: 10-05-2014r.

  THE CUT to prototyp zabudowy kuchennej zaprojektowanej przez Alessandro Isola i zrealizowany przez producenta kuchennego – Record e' Cucine. Prototyp pokazano po raz pierwszy na targach...

  czytaj
 • sdsd

  EW HOUSE - wnętrza domu jednorodzinnego w Tarnobrzegu

  dodano: 09-05-2014r.

  Prezentowany projekt to aranżacja wnętrz dla małżeństwa mieszkającego pod Tarnobrzegiem, stworzona przez architektów z pracowni mymolo architects.

  czytaj
 • sdsd

  Metamorfoza wnętrza

  dodano: 07-05-2014r.

  Metamorfoza części dziennej, parteru domu jednorodzinnego w Myślenicach autorstwa pracowni TIKA Architektura wnętrz i krajobrazu - Eweliny Jaszczurowskiej i Michała Palki - to przykład umiejętnego...

  czytaj
 • sdsd

  Mieszkanie dla młodej kobiety

  dodano: 05-05-2014r.

  Prezentowane mieszkanie to ciepła i przytulna lecz minimalistyczna realizacja w Warszawie zaprojektowana przez pracownię Modullar. Charakterystycznym elementem aranżacji wnętrza jest ściana pokryta ciemnym belgijskim klinkierem.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza hotelu – ION Luxury Adventure Hotel

  dodano: 28-04-2014r.

  Znajdujący się na stokach islandzkiej Góry Hengill ION Luxury Adventure Hotel to niezwykłe miejsce zaprojektowane przez pracownię projektową Minarc.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!