Jak zmienić wystrój wnętrza na walentynki?

Jak zmienić wystrój wnętrza na walentynki?

Każdego roku pojawia się ten sam dylemat - jak spędzić walentynki? Jedną z pierwszych myśli jest romantyczna kolacja we dwoje. Nie musi być w drogiej restauracji, równie romantyczna będzie we wnętrzu własnego, odnowionego domu.

Jak wynika z badań przeprowadzonych przez AkzoNobel, aż 99% Polaków uważa, że kolory w ich wnętrzach silnie oddziałują na nastrój oraz relacje międzyludzkie. Dlatego zmiany w przestrzeni są tak niezwykle ważne dla naszego dobrego samopoczucia i mogą być początkiem pozytywnych zmian w nas samych. Zadbajmy więc o naszą wspólną przestrzeń, nie tylko z okazji Walentynek.

W Święto Zakochanych najczęstszymi pomysłami na spędzenie wieczoru jest romantyczna kolacja w klimatycznej restauracji, wyjcie do kina lub do teatru. Zupełnie nową koncepcją może okazać się zaskakująca naszego partnera lub partnerkę zmiana kolorystyki wystroju wnętrza - przykładowo na namiętną czerwień. Ostateczny dobór barwy powinien jednak być zgodny znaszym gustem i temperamentem, tak aby uniknąć konieczności ponownego przemalowywania ścian w najbliższym czasie.

Wybrana barwa towarzyszyć nam będzie nie tylko w Walentynki, ale także przez resztę roku. Dlatego należy ją wybrać rozważnie - bardziej odważnym przypadną do gustu zdecydowane i nasycone odcienie czerwieni, dla rozważnych romantyków bardziej odpowiednie będą pastelowe róże i fiolety. Najważniejszą zasadą, jaką powinniśmy się kierować przy wyborze koloru do wnętrza jest nasze dobre samopoczucie w otoczeniu danej barwy.

Źródło: Dulux

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!