Institute of Design Kielce zaprasza na warsztaty z 3D czyli Dizajn Dla Dzieci, które odbędą się 8– 9.02.14. Wydarzenie towarzyszy wystawie Wojna i pokój.
Dzień 1
8.02.14
MEBLOścianka 16:00–18:00
Warsztat będzie polegać na zapoznaniu dzieci z wyjątkowym elementem wyposażenia wnętrz jakim jest meblościanka. Niektórzy znają ją tylko z domów babć i dziadków, inni zadziwiają się wieloma funkcjami tego mebla. Przygotujemy prezentację, podczas której zapoznamy się z charakterystyką meblościanki. Po krótkim wstępie teoretycznym przygotujemy własne mini-meblościanki ze śmieciowych kartonów i pudełek. Ozdobimy je okleiną, która świetnie imituje drewno.
Warsztat dla dzieci w wieku 7–12 lat.
Liczba uczestników max.15 osób
Dzień 2
9.02.14
Kalejdoskop 11:00–13:00
Kultowa zabawka z dawnych lat, która ostatnio powraca do łask. Przyglądanie się tysiącom, a może wręcz miliom niezwykłych kompozycji z kolorowych szkiełek to zabawa, która praktycznie nie może się znudzić. Podczas warsztatów zobaczymy zabawki prezentowane na wystawie. Później stworzymy kalejdoskopy, bo nic tak nie cieszy jak własnoręcznie wykonana zabawka.
Warsztat dla dzieci w wieku 10–15 lat.
Liczba uczestników max. 15 osób
Obowiązują zapisy: [email protected]
Więcej: idkielce.pl
![]() |
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Od 4 grudnia 2015 roku w warszawskiej La galerie Parisienne...
czytajWebinarium SunRoof: Jak zaprojektować nowoczesny dach solarny z SunRoof?
czytajWeź udział w 6 Międzynarodowym Biennale Architektury Wnętrz inAW 2020....
czytajDIZAJN MARKET to pierwsze święto młodego dizajnu i mody we...
czytaj
Ilość komentarzy: 0