Lodówka pełna uroku

Lodówka pełna uroku

Dla miłośników stylu retro aranżacja kuchni nie może obyć się bez charakterystycznej dla lat 50. i 60. ubiegłego wieku lodówki o zaokrąglonych rogach, wyposażonej w podłóżne metalowe rączki. Nowością jest możliwość samodzielnego zaprojektowania jej frontu!

Kuchnia od lat kojarzy się nie tylko jako miejsce przygotowywania posiłków, ale także jako centrum życia towarzyskiego. To tutaj często podczas imprez i spotkań towarzyskich odbywają się długie rozmowy i pogawędki. Atrakcyjna aranżacja kuchni dodatkowo umili spędzany w niej czas i sprawi, że poczujemy się jak u siebie.

Coraz więcej z nas docenia niepowtarzalny urok minionych dekat. Fascynację ubiegłymi latami nietrudno jest wyrazić poprzez wystrój wnętrza mieszkania czy domu. Lodówka, która wygląda jakby wyjęta z czarno-białego serialu z lat 50. w XXI wieku zyskuje nowe kolory i design, którego twórcami możemy być my sami. W przypadku braku artystycznej weny można wybrać którąś z gotowych grafik. Fanom brytyjskiego akcentu i mżystej pogody z pewnością spodoba się londyńska budka telefoniczna lub flaga Wielkiej Brytanii, zwolennicy gier karcianych pewnie sięgną po wzór składający się z rozsypanych kolorów karo, pik, trefl i kier. Kto pamięta melodię zwiastującą nadjeżdżający samochód z lodami, ten nie przejdzie obojetnie obok grafiki z czerwono-żółtymi markizami i smakowitymi rożkami.

Możliwości kompozycji, które mogą być umieszczone na drzwiczkach lodówki jest nieograniczona ilość. Zależy ona tylko i wyłącznie od naszej wyobraźni. Niezależnie od tego, na jaki kolor się zdecydujemy, kształt lodówki sprawia, że będzie się ona wspaniale prezentowała w wystroju insprowanym dawnym barem mlecznym zza oceanu, a więc pastelowe barwy i podłoga ułożona w czarno-białą szachownicę to elementy, które powinno się koniecznie wziąć pod uwagę. Z drugiej zaś strony designerska lodówka to doskonały dodatek i dopełnienie wnętrza nowoczesnego, industrialnego - żywe kolory odetną się od szarości surowego betonu, a efekt nadgryzienia zębem czasu idealnie będzie korespondował z elementami ze stali i miedzi.

Zdjęcia: Coold.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!