Już od 50 lat Biennale Grafiki Projektowej w Brnie przedstawiają zachodzące na przestrzeni lat zmiany w projekotowaniu graficznym i sztuce wizualnej.
Tematem tegorocznej, 26. edycji będzie edukacja w dziedzinie projektowania graficznego i komunikacji wizualnej.
Uczestnicy będą mieli okazję podziwiać dzieła grafików i projektantów z różnych uczelni, tak by móc do nich odnieść różne metody i podejścia poszczególnych nauczycieli i szkół. Będzie również okazja zbadać wpływ architektury na edukację oraz relację między teorią a praktyką.
W tym roku szczególnie postanowiono zwrócić uwagę na studentów. Tradycyjnie towarzysząca wydarzeniu Międzynarodowa Wystawa będzie prezentowała prace nie profesjonalistów, a właśnie studentów.
Ponadto dla studentów zgłoszenia do konkursu są bezpłatne.
Termin zgłaszania prac: 31 stycznia 2014
Wystawa: 19 czerwca – 26 października 2014,
Galeria Morawska w Brnie
Więcej: bienalebrno.org
|
|
Dodaj nas do preferowanych źródeł w Google. Kliknij w link i potwierdź wybór.
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Miasto Łódź ogłasza konkurs na projekt witaczy. Celem Konkursu jest...
czytajKolekcja Royal Place Grupy Tubądzin wygrała pierwsze głosowanie na „Perłę...
czytajMiędzynarodowy konkurs na projekt multifunkcjonalnego wieżowca. Sprawdź się!
czytajGrupą docelową konkursu są studenci architektury wnętrz, designerzy, pasjonaci wina,...
czytaj
Ilość komentarzy: 0