Kreatywne Warsztaty w Pracowni Wnętrz - 03-09.02.2014

Kreatywne Warsztaty w Pracowni Wnętrz - 03-09.02.2014

Ferie w mieście wcale nie muszą być nudne! Dla wszystkich dzieci z głową pełną pomysłów, chcących być projektantami, marzących by zostać architektami, konstruktorami, podróżnikami, planujących zwiedzanie niesamowitych krain, Pracownia Wnętrz w Krakowie ma wyjątkową propozycję. Uczestnicy zostaną zabrani w szczególną wyprawę do Smartolandii, krainy, gdzie czas mija szybko i przyjemnie.
To propozycja zarówno dla rodziców, jak i zorganizowanych grup półkolonii. Mali konstruktorzy i podróżnicy w wieku od 6 do 12 lat wyruszą ze swoją misją codziennie od 3 do 9 lutego. Grupy będą liczyć 10-12 osób.

Koniecznie trzeba tam być. Zajęcia będą zaczynać się codziennie o godz. 10.30 i kończyć o 12.30. Najpierw wszyscy spotykają się w Pracowni Wnętrz ul. Jasnogórska 2A w Krakowie. Dzieci najpierw zwiedzają Smartolandię, a następnie stworzą swoje własne meblołaziki – mówi Olimpia Ajakaiye.

Podczas warsztatów zorganizowanych przez Pracownię Wnętrz w Krakowie uczestnicy będą uczyć się kreatywności, pobudzać swoją wyobraźnię, rozwijać zmysł przestrzenny i... świetnie się bawić. Na koniec warsztatów dzieci otrzymają dyplom Małego Konstruktora Meblołazików.
- Polecamy zabrać na warsztaty otwartą głowę pełną pomysłów i uśmiechniętą buzię. Reszta należy do nas – dodaje Olimpia Ajakaiye.

Co najważniejsze, warsztaty są bezpłatne i otwarte dla wszystkich chętnych. Chęć uczestnictwa należy zgłaszać na adres: [email protected] z tytułem wiadomości „Warsztaty zimowe” lub tel. (12) 626 42 18 z podaniem imienia i nazwiska, adresu, numeru telefonu oraz adresu mail.

Warunkiem uczestnictwa jest akceptacja Regulaminu oraz wypełnienie dwóch załączników i przyniesienie ich na zajęcia: 1 załącznik i 2 załącznik.

Więcej informacji i niezbędne dokumenty: meble.vox.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!