Aranżacja wnętrz - nowoczesny połysk

Aranżacja wnętrz - nowoczesny połysk

Wysoki połysk kojarzy się z elegancją i luksusem. Dlatego tak chętnie wykorzystywany jest w nowoczesnych aranżacjach minimastycznych. Błyszczące mogą być już nie tylko fronty szafek czy stół, ale także i drzwi.

Laminat kojrzy się głównie z latami 70 i 80-tymi. Obecnie jego blask powraca w odmienionej formie i staje się modnym sposobem na wykreowanie ciekawej aranżacji. Akcesoria o błyszczących powierzchniach wprowadzone do minimalistycznego wnętrza przełamują jego monochromatyczny charakter i dodają pozytywnej energii. W zależności od rodzaju pomieszczenia można wyposażyć je w lśniące meble, krzesła, lampy lub drzwi. Odpowiednio dobrane pod względem designu oraz koloru sprawią, że kompozycja stanie się olśniewająca i wyjątkowa.

Jednym z pomysłów zastosowania we wnętrzu laminowanych powierzchni mogą być nowoszesne drzwi w oryginalnej formie i zdecydowanej barwie. Będą stanowiły wyraźny akcent kompozycji, tworząc unikalny i nowoczesny styl. Bardziej odważni we wnętrzarskich aranżacjach znajdą na rynku propozycje drzwi w soczystych barwach, które doskonale przełamią wystrój utrzymany w brązach i szarościach. Dodatkowym uzupełnieniem do błyszczącej powierzchni będą elementy z matowego gładkiego szkła, które podkreślą połysk drzwi i będą dla nich interesującą opozycją.

Źródło: Pol-Skone

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!