HOME DECOR w Poznaniu - 18-21 lutego 2014

HOME DECOR w Poznaniu - 18-21 lutego 2014

Wszystkich, którzy profesjonalnie zajmują się wyposażeniem wnętrz, Międzynarodowe Targi Poznańskie zapraszają w dniach 18-21 lutego 2014 r. do Poznania na targi HOME DECOR – najważniejszą w kraju prezentację wnętrzarskich nowości i inspiracji. To okazja, by zapoznać się z najnowszymi trendami oraz innowacyjną ofertą rynku. 

Najbliższa edycja targów Home Decor, która odbędzie się w przyszłym roku o trzy tygodnie wcześniej niż ostatnio, obfitować będzie  w liczne nowości, nie tylko produktowe, ale także organizacyjne. „Chcemy skoncentrować tematykę targów wokół czterech grup branżowych: dekoracji, tekstyliów, oświetlenia oraz wyposażenia kuchni i łazienki. Każda z przestrzeni tematycznych zostanie wyraźnie oznaczona, tak by zwiedzający, którzy przyjadą na targi, mogli z łatwością odszukać interesujący ich sektor”, mówi dyrektor targów Home Decor Natalia Tarachowicz. Ofertę wystawców wzbogacą liczne seminaria i szkolenia poświęcone najnowszym trendom wnętrzarskim oraz visual merchandisingowi w sklepie dekoracyjnym.

Podobnie jak w poprzednich latach poznańskim targom wnętrz towarzyszyć będą targi meblowe MEBLE POLSKA - największe w kraju spotkaniu branży meblowej rokrocznie odwiedzanym przez kilkanaście tysięcy kupców meblowych i projektantów wnętrz z Polski i Europy - oraz wydarzenie dedykowane wzornictwu przemysłowemu arena Design. Połączenie tych trzech imprez sprzyjać będzie nawiązywaniu bezpośredniej współpracy na linii projektant-producent i producent-odbiorca. Wśród gwiazd, które wygłoszą swoje prelekcje podczas tego wydarzenia, będzie m.in. Brodie Neill, australijski designer, znany z odważnych połączeń materiałów i niepowtarzalnych projektów mebli.

Targi HOME DECOR zlokalizowane będą w pawilonie 5 - największym i jednym z najbardziej prestiżowych obiektów targowych w Polsce. Osoby zwiedzające targi wnętrz będą miały możliwość bezpłatnego wstępu na teren ekspozycji targów meblowych oraz areny Design.

Więcej: homedecor.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!