Powiew luksusu - arystokratyczne krzesło

Powiew luksusu - arystokratyczne krzesło

Bouji Collection marki Made to seria w której znajdziemy wygodne, miękkie fotele, otomany oraz ławki. To, co je wyróżnia to tradycyjne pikowania wykończone nitami oraz ozdobne nóżki o barokowym kształcie. Takie wzornictwo połączono z nowoczesnymi kombinacjami kolorystycznymi, co dało efekt arystokratycznego, a zarazem współczesnego luksusu.

Podczas gdy tapicerowanie mebli przy użyciu nitów jest stosowane od wieków, podkreślanie tych nitów kontrastującym kolorem jest czymś nowym i stanowi zabawne i świeże podejście do tematu. Dopasowane kolorystycznie nóżki nadają meblom spójności i pomimo barwnych połączeń utrzymują je w harmonii. Nawet w bardziej stonowanych zestawieniach kolorystycznych fotel daleki jest od nudy i monotonii.

Głębokie na 48cm pikowane siedzenie ozdobione ręcznie nabijanymi guzikami oraz uzupełnione pięknie wygiętym, zaokrąglonym oparciem tworzą utrzymany w stylu vintage fotel, będący stylowym uzupełnieniem aranżacji sypialni, salonu, a nawet domowego biura czy biblioteki.

Nowy miks materiałów, w 70% składający się z bawełny a w 30%  lnu oraz nożki z brzozowego drewna na małych kółkach wprowadzają do wnętrza styl i funkcjonalną elegancję. Fotel waży 11kg, a wspomniane kółka ułatwiają jego przenoszenie.

Dla tych, którzy spragnieni są prawdziwie magnackich efektów, krzesła tapicerowane są czarnym lub purpurowym aksamitem. Czarne nóżki i złote nity nadają fotelom iście królewski wyraz, zaczerpnięty jakby z arystokratycznych pałaców.

Wysokiej jakości detale w stylu vintage tworzą mebel pełen wyrazu, wywierający duże wrażenie.

Meble z Bouji Collection dobrze będą się wpisywały w popularne dzisiaj aranżacje z jasnego drewna i rustykalnych materiałów. Bogactwem barw i kształtów będą pozostawały w interesującej opozycji do surowych elementów wyposażenia.
 
Fot: Made

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!