CUBElight - prosto i kolorowo

CUBElight - prosto i kolorowo

Jak wprowadzić do wnętrza kolor, energię i pozbawić je nudy? Najlepiej postawić na designerski, wyrazisty akcent.

Doskonałym przykładem jest CUBElight - podświetlana kostka od REMEMBER. Prosta forma prostopadłościanu połączona z feerią barw na jednej ze ścian daje efekt, od którego nie można oderwać oczu. Zwłaszcza, że cała konstrukcja jest podświetlana od wewnątrz - dzięki temu jej walory po zmroku są jeszcze bardziej atrakcyjne. CUBElight to dodatek, który można postawić na biurku, na komodzie, czy też na podłodze. Wymiary 15 x 15 x 15 cm pozwalają w zasadzie na dowolną lokalizację - kostka nie jest ani za duża, ani za mała.

Dbający o małe zużycie prądu nie muszą rezygnować z CUBElight - aby rozbłysnąć we wnętrzu domu potrzebuje tylko 3,3 watów. Wykonana jest z plastiku, poza jej przednią ścianą zrobioną z barwionego szkła akrylowego.

Patrząc na CUBElight można dostrzec inspiracje kolorowym i ociekającym w soczyste barwy pop artem. Świadczą o tym chociażby intensywne kolory zestawione z czernią i bielą, czyli typowe połączenie znane chociażby z plakatów reprezentujących ten nurt. Wzory na kostkach oparte są na figurach geometrycznych w różnych wydaniach. Jedne są regularne, wyróżniają się wyraźnym rytmem i symetrią, inne są zupełnie chaotyczne, łączące kształty kanciaste z krągłymi.

CUBElight najlepiej będzie się prezentował w otoczeniu minimalistycznym, gdzie jest jeszcze miejsce na wyraźny, kolorowy akcent przykuwający wzrok.

Fot: REMEMBER

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!