Swing Table - oryginalny pomysł do jadalni

Swing Table - oryginalny pomysł do jadalni

Każdy chyba w dzieciństwie usłyszał od mamy słowa "nie baw się przy stole!". Patrząc na Swing Table od Duffy London słowa te tracą swoją rację bytu. Stół zaprojektowany jest bowiem tak, by nie tylko był przykuwającą uwagę konstrukcją, ale także by wprowadzał element zabawy do codziennego, dorosłego życia.

Mebel przypomina... dużą huśtawkę! W jednej trzeciej wysokości stabilnego rusztowania zawieszony jest drewniany blat stołu, z górnych listew natomiast zwisają siedziska krzeseł. Pozbawione są nóżek - mają zwisać swobodnie, tak by w przerwie między posiłkami, przy swobodnej rozmowie ze znajomymi czy z rodziną można było poczuć się trochę jak na placu zabaw. To dobry i oryginalny pomysł na zaaranżowanie w domu miejsca, w którym będzie można odetchnąć od codziennych kłopotów, z którymi trzeba się borykać w dorosłym życiu. W końcu każdy zasługuje na odrobinę zabawy!

Dodatkowym atutem Swing Table jest możliwość wyboru z dwóch opcji kolorystycznych - białej lub czarnej oraz spośród kilku wielkości stołu, w zależności od tego ile osób będziemy chcieli przy nim gościć. Nowoczesny, minimalistyczny design wpisze się praktycznie w każde wnętrze - od skandynawskiego po industrialne. Zwieszająca się nad środkiem stołu duża lampa w kształcie misy rozwiązuje problem dobrego oświetlenia - przy takiej konstrukcji stołu ciężko byłoby o nie zadbać samemu.

Swing Table to propozycja dla tych, którzy cenią sobie w wystroju wnętrz element subtelnego dowcipu połączonego z dobrym designem.

Fot: Duffy London
Tekst: Małgorzata Kurczak

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!