Kaldewei doceniony w konkursie Design dla Konesera 2013

Kaldewei doceniony w konkursie Design dla Konesera 2013

W grudniu 2013 roku miesięcznik „Dobre Wnętrze” już po raz drugi przyznał nagrody w plebiscycie „Design dla Konesera. Piękno, Innowacja i Prestiż 2013”. Powierzchnia prysznicowa KALDEWEI XETIS otrzymała w nim główną nagrodę ekspertów w kategorii „Armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne” .

Do nagród nominowano najciekawsze debiuty mijającego roku na rynku wnętrzarskim. Produkty miały spełniać dwie funkcje: dobrze się prezentować i poprawiać jakość życia poprzez swoją funkcję użytkową i innowacyjne rozwiązania. Zwycięzców w dziesięciu kategoriach wybrali Czytelnicy oraz eksperci „Dobrego Wnętrza”.

Powierzchnię prysznicową KALDEWEI XETIS jury uznało za najlepszy produkt w kategorii: "armatura do kuchni i łazienki, urządzenia sanitarne". XETIS to bezprogowa powierzchnia prysznicowa, która wtapia się harmonijnie w podłogę natrysku, a żaden element nie zakłóca równej powierzchni do stania wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI o grubości 3,5 mm. Dzięki palecie kolorystycznej dopasowanej do barw stosowanych we współczesnych kolekcjach płytek ceramicznych produkt w pełni integruje się optycznie z otaczającą przestrzenią. Projektanci firmy KALDEWEI zapewnili więc odbiorcom nowe, estetyczne możliwości aranżacji obszaru prysznica, a marka KALDEWEI po raz kolejny występuje tutaj w naturalnej dla siebie roli pioniera i ikony stylu architektury łazienkowej.

Powierzchnia prysznicowa XETIS oferowana jest w 13 różnych rozmiarach: poczynając od klasycznego, kwadratowego wariantu o wielkości 90x90 cm, przez model o wymiarach 120x120 cm aż po prostokątną wersję XXL o wymiarach 100x180 cm. XETIS jest dostępny nie tylko w kolorze białym, ale także w 12 ekskluzywnych matowych barwach z kolekcji Coordinated Colours. Bogata kolorystyka powierzchni prysznicowej XETIS wykonanej ze stali emaliowanej KALDEWEI gwarantuje możliwość harmonijnego łączenia strefy prysznicowej z powierzchniami z naturalnych materiałów takich jak drewno czy kamień.

Design dla Konesera 2013
Pierwsza edycja konkursu została zorganizowana w 2012 roku z okazji 15-lecia „Dobrego Wnętrza”. Wówczas redakcja miesięcznika wraz z czołowymi polskimi architektami wnętrz wytypowali najbardziej popularne przedmioty dla domu w ostatnich 15 latach, które kojarzyły się Polakom z luksusem, nowoczesnością i świadczyły o dobrym guście. 15 laureatów wybrali Czytelnicy „Dobrego Wnętrza” w głosowaniu SMS-owym.

Firma KALDEWEI to europejski lider produkcji wanien, brodzików i powierzchni prysznicowych ze stali emaliowanej. Jako pionier i ikona stylu KALDEWEI prezentuje innowacyjne podejście do rozwiązań technologicznych i wzorniczych. Produkty KALDEWEI zdobywają prestiżowe wyróżnienia na całym świcie i są jednymi z najczęściej nagradzanych w branży łazienkowej. W ofercie firmy można znaleźć niemal 300 rozwiązań dedykowanych zarówno klientom indywidualnym, jak i profesjonalistom. KALDEWEI udziela 30 letniej gwarancji na wszystkie swoje produkty wykonane ze stali emaliowanej.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!