Mandarynkowy zestaw puf

Mandarynkowy zestaw puf

Mandarin to projekt dwóch designerów z rosyjskiego biura MRTNV. Autorami tego niecodziennego mebla są Vyacheslav Chupakhin i Gennady Martynov.

Fenomen mebla polega na niesamowitej pomysłowości i kreatywności, które przyczyniły się do jego powstania. Każda cząstka mandarynki to osobny puf wykonany z przyjemnej tkaniny i wypełniony miękkim materiałem. Z pozostałymi częściami łączy się dzięki wszytym zamkom błyskawicznym. Taka forma pozwala na niemal nieskończone możliwości wykorzystywania mebla. Każdy puf można używać osobno, lub też łączyć ze sobą kilka, tworząc różnych rozmiarów siedziska, fotele, a nawet łóżka.

Mandarynka to mebel idealnie sprawdzający się jako wygodne miejsce grupowych spotkań - zarówno tych towarzyskich, w domowym zaciszu, jak i biznesowych w biurze. Tak samo dobrze sprawdzi się dla jednej osoby potrzebującej wygodnego miejsca do pracy, odpoczynku z książką lub popołudniowej drzemki.

Dodatkową atrakcją i ucztą dla oczu są śmiałe zestawienia soczystych kolorów. Dzięki temu Mandarynka wpisze się we wnętrze minimalistyczne, loftowe, a nawet do pokoju dziecięcego - zaaranżowany dzięki niej kącik zabaw będzie prawdziwą uciechą dla każdego brzdąca. Ponadto, gdy maluch podrośnie i stanie się wybrednym nastolatkiem, designerski mebel nadal będzie odpowiadał jego gustom i potrzebom.

Fot: MRTNV
Tekst: Małgorzata Kurczak

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!