VELUX International Design Award 2014 - Zaprojektuj roletę przyszłości
Ruszyła rejestracja do pierwszej edycji międzynarodowego konkursu VELUX International Design Award. Zgłoszenia można przesyłać do końca roku, tj. do 31. grudnia 2013r. Termin przesyłania prac mija 31. marca 2014r. Rozstrzygnięcie konkursu i wręczenie nagród odbędzie się w maju 2014r.
Studenci kierunków związanych z projektowaniem wzornictwa użytkowego mogą wziąć udział w opracowaniu nowoczesnych przesłon do okien dachowych i jednocześnie zdobyć cenne nagrody oraz uznanie jury złożonego ze światowej sławy projektantów.
Do rywalizacji można startować indywidualnie lub zespołowo.
Zadanie konkursowe
Zaprojektowanie rolety przyszłości, która będzie wyróżniała się innowacyjnością i zupełnie nowym spojrzeniem na osłanianie okien dachowych.
Jury konkursowe
- inicjator nagrody Red Dot Award profesor dr Peter Zec,
- holenderska projektantka tekstyliów Petra Blaisse,
- włosko-duński duet projektantów mebli GamFratesi
Kryteria oceny projektów
- innowacyjność, jakość życia, troska o środowisko naturalne i zrównoważony rozwój oraz potencjał rynkowy
Nagrody
- I miejsce - 6 000 euro
- II miejsce - 2 500 euro
Ponadto uczestnicy konkursu będą rywalizować w mediach społecznościowych, a właściciel zwycięskiego projektu otrzyma nagrodę w wysokości 1500 euro.
Więcej: designaward.velux.com
|
|
Dodaj nas do preferowanych źródeł w Google. Kliknij w link i potwierdź wybór.
Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Fabryka Mebli Biurowych MDD ogłasza konkurs "Nie LADA sztuka" adresowany...
czytajOrganizatorem konkursu jest Spółka City Pro, inwestor nowo powstającej Galerii...
czytajZnane są wyniki konkursu dla młodych projektantów – PORTA BY...
czytajPierwszy konkurs LOOP Design Awards ogłoszony! Sprawdź, jak wziąć udział!
czytaj
Ilość komentarzy: 0