Jak urozmaicić wystrój kuchni?

Jak urozmaicić wystrój kuchni?

W każdym domu kuchnia pełni bardzo ważną rolę - jest nie miejscem nie tylko przygotowywania posiłków, ale także spotkań rodzinnych i towarzyskich. Dlatego warto zadbać o jej wystrój i niebanalny design.

Modne ostatnio minimalistyczne wnętrza nie znoszą ozdób i przepychu. Nie ozdacza to jednak, że mają być pozbawione wszelkich form dekoracyjnych. Szklane panele z fotografiką, tkaniną czy fornirem ożywią aranżację, jednocześnie wpisując się w trend. Niewątpliwą zaletą jest ich trwałość i łatwość w czyszczeniu.

Możliwości, jakie niesie ze sobą takie rozwiązanie są ograniczone jedynie przez naszą wyobraźnię. Do wystroju można użyć dowolnej grafiki lub zdjęcia, według swego indywidualnego gustu. Można również zastosować panele bezbarwne, których zadaniem będzie ochrona koloru i faktury naszej ściany.

W przypadku szkła ważną kwestią zawsze jest bezpieczeństwo. Hartowanie pozwala zminimalizować ryzyko skaleczeń, nawet jeśli panele uległyby uszkodzeniu lub zbiciu. Kawałki szkła nie rozprysną się, ale pozostaną na powierzchni laminatu. Ponadto panele są odporne na wilgoć i zmiany temperatury, dzięki czemu mogą być z powodzeniem montowane w polbliżu grzejników, zlewu czy też kuchenki.

Źródło: Colour Glass

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!