Jakie głośniki do wnętrza?

Jakie głośniki do wnętrza?

Systemy nagłaśniające, czy też po prostu głośniki we wnętrzach naszych domów potrafią przysporzyć nie lada problemów. Po pierwsze, trudno jest dobrać sprzęt, który będzie spełniał wysokie standardy techniczne i jednocześnie idealnie wkomponuje się w wystrój pomieszczenia. Po drugie, liczne kable potrzebne do zainstalowania sprzętu mogą być prawdziwą zmorą. Rozwiązaniem mogą być zestawy bezprzewodowych głośników, których design nawiązuje do nowoczesnych trendów, dzięki czemu wpasują się w niejedno wnętrze.

Ważnym parametrem, decydującym o jakości emitowanego dźwięku jest spełnienie nowego standardu WiSA, który gwarantuje bezprzewodowe i wielokanałowe przesyłanie dźwięku o najwyższej jakości. Dzięki temu uzyskane brzmienie jest czyste, pełne i wielowymiarowe.

Inną istotną sprawą, na którą należałoby zwrócić uwagę przy wyborze głośników jest uniwersalność zastosowania i mobilność. Ważne, abyśmy mogli sami wybrać miejsce, na którym chcemy ustawić sprzęt i abyśmy w razie ewentualnych przemeblowań mogli głośniki powiesić, ustawić na blacie lub też na stelażu.

Kolejnym atutem będzie niewątpliwie możliwość wyboru spośród kilku kolorów. Tyczy się to nie tylko obudowy - nie do każdego wnętrza będą pasowały głośniki z tradycyjnymi, czarnymi maskownicami. Czasem aranżacja może wymagać bieli lub wykończenia drewnem, które dobrze będzie się wpasowywało we wnętrze skandynawskie lub modernistyczne, lub koloru niebieskiego, odpowiedniego do loftów i wnętrz industrialnych.

Każde wnętrze wymaga indywidualnych rozwiązań. Obecnie na rynku ich nie brakuje i są na tyle różnorodne, że nie powinno być problemów z doborem satysfakcjonującej opcji.

Źródło zdjęć: Bang & Olufsen

Małgorzata Kurczak

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!