Noc Designu w Wiedniu - 08.11.2013

Noc Designu w Wiedniu - 08.11.2013

Austriacka stolica przygotowała dla miłośników designu nie lada gratkę. 08. listopada 2013 r. obędzie się tu po raz pierwszy Noc Designu. Jest to kulminacyjne wydarzenie trwającej do końca listopada wiedeńskiej Jesieni Designu.

Wiedeńska Noc Designu wpisuje się w cały szereg z sukcesem organizowanych wydarzeń kulturalnych jak „Noc muzeów“, „Noc kościołów, „Noc teatrów“. Jej celem jest zaprezentowanie Wiednia jako miasta designu oraz wzmocnienie pozycji istniejącej lokalnej sceny designu. Organizatorzy pragną stworzyć platformę wymiany i komunikacji, która umożliwi nawiązywanie nowych kontaktów i stanie się inspiracją dla nowych projektów z dziedziny projektowania.

Wybrane wiedeńskie instytucje ale również sklepy i galerie zapraszają 08. listopada w godzinach 17.00 – 22.00 na szereg ciekawych pokazów i wystaw, ale też dyskusji i warsztatów. Oficjalny początek imprezy nastąpi w stilwerk Wien przy Praterstraße 1. Wśród uczestników tegorocznej imprezy są raczej firmy i studia lokalne m.in.: Designmarkt Edelstoff, Die Sellerie, Lobmeyr, Lohner, Wittmann Möbelwerkstätte. To jednak dopiero początek, a organizatorzy myślą o systematycznym rozwoju idei Nocy Designu w Wiedniu.

Bliższe informacje oraz mapa lokalizacji na stronie: langenachtdesdesign.at

Wiedeńska Noc Designu

08. listopad 2013, godz. 17.00- 22.00

różne lokalizacje

Wiedeń

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!