Raport specjalny: Elegancka łazienka

Raport specjalny: Elegancka łazienka

Serwis Skąpiec.pl przygotował kolejny raport specjalny na temat produktów z działu „Dom i wnętrze”. Najnowsza publikacja poświęcona została meblom i elementom wyposażenia łazienki.

Istotną sprawą podczas urządzania łazienki jest dobór odpowiednich mebli. W przypadku tego pomieszczenia muszą one być wykonane z materiałów odpornych na wodę i wilgoć. Jeśli wnętrze jest przestronne można pozwolić sobie na szafki, w których da się ukryć wszystkie kosmetyki i akcesoria. Problem zaczyna się z niewielką łazienką – w tym wypadku najlepiej jest korzystać z rozwiązań typu 2 w 1.

Najnowszy raport specjalny serwisu Skąpiec.pl to uzupełnienie wcześniejszych publikacji, poświęconych armaturze łazienkowej i ceramice łazienkowej. W publikacji tej zaprezentowane zostały najczęściej wyszukiwane przez użytkowników porównywarki produkty do łazienki, w tym szafki, półki, zestawy mebli, lustra, parawany nawannowe, obudowy brodzików i wanien oraz deski sedesowe.

Z lektury dowiedzieć się można, jakich producentów poszukiwali Internauci oraz na których aspektach produktów skupiali się najbardziej.

W drugiej części raportu zaproszeni przez Skąpiec.pl eksperci przedstawią swoje pomysły na aranżację łazienki.

Pełen raport pobrać można ze strony: 

http://www.skapiec.pl/site/doc/200/20/20/

 

Patronat medialny nad publikacją obejmuje między innymi wortal www.sztuka-wnetrza.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!