Dobra atmosfera we wnętrzu

Dobra atmosfera we wnętrzu

Abyśmy dobrze czuli się we wnętrzach naszego domu, ważna jest nie tylko ich aranżacja. Równie ważna dla naszego samopoczucia jest wilgotność i temperatura powietrza. Jak można łatwo zmierzyć te dwa parametry? Czy można uniknąć szpecącego wnętrze urządzenia? Odpowiedź na oba te pytania brzmi: tak. Dzięki nowości, która ostatnio pojawiła się na rynku, jest to możliwe.

W związku z rozpoczęciem się sezonu grzewczego, klimat w naszych domach ulega zmianie. Kaloryfery i grzejniki zmieniają temperaturę i wilgotność powietrza, nie zawsze na korzyść. Do dobrego samopoczucia i poprawnego funkcjonowania niezbędny nam jest odpowiedni poziom obu tych parametrów. Pierwszym krokiem w osiągnięciu optymalnych wartości jest ich pomiar, tak aby móc je później regulować.

Można by pomyśleć, że owszem, to wszystko jest bardzo ważne, jednak czy dodatkowa maszyna w domu nie oszpeci naszych wnętrz, o których wystrój i aranżację tak bardzo się staraliśmy? Okazuje się, że można tego uniknąć.

Higrometr nie musi wcale charakteryzować się zacofanym designem i niemodną formą. Wręcz przeciwnie, może być nowoczesnym dodatkiem, który dobrze będzie się prezentował na tle pozostałych domowych sprzętów, nie zakłócając ich estetyki.

Kluczową sprawą jest modernistyczne wzornictwo, które pozwala na dopasowanie się do każdego wnętrza. Elegancka aparycja i lekka forma również przemówią na jego korzyść. Dodatkowym atutem przy wyborze wszelkiego rodzaju urządzeń do domu i mieszkania jest możliwość wyboru spośród kilku kolorów. Pozostawia to większą swobodę i sami możemy zadecydować, czy wolimy by nasz nowy nabytek pozostawał ledwo widoczny, czy też chcemy aby był zauważalnym gadżetem.

Źródło: Stadler Form

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!