Międzynarodowe Targi Designu - Blickfang w Wiedniu

Międzynarodowe Targi Designu - Blickfang w Wiedniu

Z początkiem października zakończył się Wiedeński Tydzień Designu (Vienna Design Week). Tymczasem w ramach Wiedeńskiej Jesieni Designu (Vienna Design Herbst) austriacka stolica zaprasza na Międzynarodowe Targi Designu – Blickfang.

Impreza rozpocznie się 18. października 2013 r. i będzie trwała przez trzy dni. Głównym i jedynym tematem będzie sztuka designu w różnych odsłonach: projektowanie mebli, akcesoriów i mody. W wiedeńskim Muzeum Sztuki Stosowanej (MAK) zaprezentuje się 130 wystawców, z czego około 60 po raz pierwszy.

W tym roku targi Blickfang mają jubileuszową 10- tą odsłonę. Z tej okazji przygotowano kilka pokazów specjalnych, np. Vöslauer Cycle Corner, czyli wszystko wokół rowerów lub też Neue Wiener Werkstätte czyli zwycięskie projekty NWW Design Awards. Ponadto będzie okazja do wzięcia udziału w licznych warsztatach i dyskusjach, które z pewnością zaowocują nowymi pomysłami i kreatywnym podejściem do tematu.

Tegoroczna jesień w Wiedniu ma jeszcze więcej do zaoferowania. 07. listopada w Dortheum odbędzie się aukcja designu, a 08. listopada będzie miała miejsce pierwsza odsłona wiedeńskiej Nocy Designu.

Więcej na: blickfang.com

Targi Designu Blickfang

18. – 20. października 2013

MAK

Stubenring 5

1010 Wiedeń

Bilet całodzienny: 10 EUR

Źródło: Biuro Mista Wiednia; Blickfang

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!