Projektowanie wnętrz - drzwi dla nastolatka

Projektowanie wnętrz - drzwi dla nastolatka

Zazwyczaj nastolatkowie mają buntowniczą naturę. Głośna muzyka, spotkania z przyjaciółmi, nauka i niekończące się rozmowy przez telefon… pokój nastolatka to prawdziwe kłębowisko energii. Dla młodych ludzi szczególnie ważne jest poczucie prywatności, dlatego drzwi odgrywają ważną rolę w ich pokojach. Ich wybór może okazać się dobrą zabawą.

Każdy z nastolatków ma inne potrzeby, w zależności od swojej osobowości i zainteresowań. W sieci ukazał się konfigurator, który umożliwia stworzenie własnego projektu drzwi, tak aby odpowiadały one indywidualnym preferencjom młodzieży.

Plakat na całą powierzchnię drzwi może drażnić rodziców, z upływem czasu przestaje też atrakcyjnie wyglądać. Dobrym pomysłem jest zastąpienie go dużym obrazem! Motyw graficzny może być najrozmaitszy, jaki tylko nastolatek sobie wymarzy. Ta efektowna i oryginalna ozdoba zdefiniuje charakter pokoju, będąc odbiciem gustu lub pasji jego właściciela. Romantyczne nastolatki mogą zdecydować się na delikatny wzór kwiatowy, fani muzyki docenią motyw nut i kluczy wiolinowych, Statua Wolności, Big Ben czy Wieża Eiffla staną się oryginalnie przechowanym wspomnieniem lub wizualizacją dalekich podróży.

Kolejnym funkcjonalnym pomysłem jest zamieszczenie dużego lustra, które będzie główną atrakcją w pokoju młodej adeptki elegancji. Z kolei zaś ci, którzy są wiecznie zabiegani i w ferworze codziennych obowiązków zdarza im się o czymś zapomnieć mogą zdecydować się na zamontowaną wewnątrz tablicę magnetyczną. Drzwi staną się w ten sposób tablicą idealną do umieszczania planów zajęć czy notatek przypominających.

W przypadku niewielkiego metrażu dodatkowe miejsce na przechowywanie drobiazgów i akcesoriów można pozyskać dzięki zamontowanym na drzwiach szynom i skompletowanym wieszakom i haczykom.

Możliwości jest cały wachlarz, każdy więc ma szansę idealnie dopasować drzwi zarówno pod względem designu, jak i funkcjonalności.

Źródło: VOX

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!