Jak wybrać kolorystykę sypialni?

Jak wybrać kolorystykę sypialni?

Na stworzenie pożądanego klimatu pomieszczenia wpływają odpowiednio dobrane i harmonijnie zestawione dodatki: tkaniny, dywany, oświetlenie, itp. Dopełnieniem całości są przedmioty i akcesoria, do których jesteśmy przywiązani, które mają dla nas wartość sentymentalną - zdjęcia, pamiątki, książki, obrazy. Ważne jest, aby tym elementom towarzyszyły dobrze dobrane barwy i odcienie.

Z jednej strony można postawić na kolory nocy, tj. czerń, granat i szarości, które doskonale dopełniają czerwone i bordowe detale i wykończenia. Eleganckie tkaniny, wytrawne dodatki i akcesoria oraz proste formy uzupełnią poczucie luksusu i wprowadzą do pomieszczenia prawdziwie nocny klimat.

Zupełnie przeciwstawnym pomysłem jest użycie barw jasnych i świetlistych, przywodzących na myśl raczej rześki poranek niż ciemną noc. Kremowe ściany optycznie powiększą pokój, miękkie dywany i narzuty podkreślą lekkość i świeżość aranżacji. Drewniane wykończenia uchronią od monotonii i nudy gwarantując tym samym elementy energetyczne i przyciągające uwagę.

Każda z wersji kolorystycznych z pewnością znajdzie swoich zwolenników. Pomimo wielu różnic jest coś, co je łączy - każda jest wyrazista, zapraszająca do odpoczynku w otoczeniu wysmakowanych estetycznie mebli i dodatków, niepowtarzalna.

Źródło: Mebin

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!