Jak dobrać grzejnik dekoracyjny?

Jak dobrać grzejnik dekoracyjny?

Wybierając grzejnik należy zwrócić uwagę na dwa postawowe aspekty: jego moc grzewczą oraz design. Często trzeba wybrać między jednym a drugim, przez co w efekcie mamy albo chłodne pomieszczenie, albo wnętrze oszpecone mało urodziwym kaloryferem. Nowoczesne rozwiązania pozwoliły na połączenie funkcjonalności z estetyką, przez co nie musimy rezygnować z jednego na rzecz drugiego.

Zwrócenie przy zakupie uwagi na moc grzewczą pozwoli uniknąć dodatkowych kosztów wiążących się z koniecznością montażu dodatkowego grzejnika lub okresowego korzystania z jeszcze jednego źródła ciepła w momencie gdy okaże się, że wybrany przez nas wcześniej grzejnik jest za słaby. Dobrą decyzję pomogą podjąć dane z projektu instalacji centralengo ogrzewania, fachowiec lub program komputerowy.

Nowoczesny, designerski grzejnik nie musi mieć wymyślnej formy i kształtów żeby przyozdobić wnętrze. Pamiętajmy, że często piękno jest w prostocie. Ponadto w tym wypadku zagięcia, faliste linie, arużowe i roślinne motywy mogą przyczynić się do tego, że pomimo dużego gabarytu, moc będzie niewielka i grzejnik nie spełni swojego podstawowego zadania jakim jest dostarczanie ciepła. Proste kształty są nie tylko uniwersalne i eleganckie, przez co nie tylko dobrze prezentują się we wnętrzu, ale też gwarantują połączenie dobrego designu z wysoką mocą grzewczą.

Źródło: Purmo

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!