Jedwabny komplet w łazience

Jedwabny komplet w łazience

 Aranżacja łazienki z wykorzystaniem projektu Silk, to wygoda i ponadczasowy design, który można osiągnąć w komplecie. Projekt stworzony został przez cenionego designera Michaela Schmidta. Łazienka Silk to komplet ceramiki, mebli i akcesoriów łazienkowych.

Design charakteryzuje się geometryczną formą ceramiki i łagodnymi liniami mebli. Wyboru można dokonać spośród trzech różnych zestawień kolorystycznych umywalek i mebli. Modele ośmiu umywalek uzupełnia miska ustępowa i bidet w tym samym stylu. Dla miłośników długich, relaksacyjnych kąpieli w wannie jest przewidziana duża wanna z wygodnym, regulowanym zagłówkiem. Wanna w czystej bieli, obszerne wnętrze i głębokość większa niż w zwykle oferowanych modelach, to inny model wanny, także odpowiedni do kompletu Silk.    

Z kolei meble łazienkowe to blaty pod umywalki, szafki podumywalkowe, szafki boczne oraz lustra, zaprojektowane tak, aby utrzymać porządek w łazience. Szafki podumywalkowe  mają praktyczne szuflady z przegródkami, dzięki którym znalezienie potrzebnych podczas toalety przyborów i kosmetyków nie sprawi trudności. Makijaż można zrobić siadając na taborecie o regulowanej wysokości. Lustra mają specjalną funkcję, która zapobiega ich zaparowaniu. Domykanie szuflad i drzwi szafek odbywa się cicho i delikatnie za sprawą specjalnych okuć i zawiasów. Meble pokryte są szlachetnym fornirem: jasny dąb, wenge pangar lub lakierowane na biały połysk, a ich ozdobą są proste chromowane uchwyty.  

Źródło: Sanitec KOŁO

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!