Jak wybrać odpowiednią armaturę do kuchni przez Internet?

Jak wybrać odpowiednią armaturę do kuchni przez Internet?

Aranżacja kuchni z pomocą zakupów internetowych to niezwykłe ułatwienie i usprawnienie w projektowaniu wnętrza. Jak dokonać wyboru spośród nieograniczonych możliwości w wirtualnym świecie? Z pomocą może przyjść internetowa porównywarka cen, która umożliwia sprawdzenie oraz porównanie zasobów e-sklepów z uwzględnieniem cen produktów, ich parametrów, warunków zapłaty oraz doręczenia.

Przykładem jest aranżacja kuchni i dobór armatury takiej jak baterie, zlewozmywaki, młynki do rozdrabniania odpadów. Okazuje się, że przy wyborze baterii do kuchni, internauci w pierwszej kolejności pytają o producenta. Kolejnym parametrem jest rodzaj baterii i materiał, z którego jest wykonana. Internauci preferują baterie stojące, zdecydowana mniejszość – baterie wiszące. Z kolei najpopularniejszym materiałem jest chrom, mosiądz i tytan. Cena produktu nie jest najważniejszą kwestią przy ostatecznym wyborze, choć  ¾ internautów bierze pod uwagę baterię kuchenną w cenie do 500 zł.

W kwestii zlewozmywaków najbardziej liczy się ilość komór i rodzaj materiału, z którego wykonany jest zlewozmywak. W dalszej kolejności jest kształt zlewozmywaka. Najczęściej poszukiwany jest zlewozmywak jednokomorowy z granitu lub stali. Internauci preferują także klasyczny, prostokątny kształt zlewozmywaka a także typ wpuszczany w blat.

Preferencje internautów zostały przeanalizowane od 1 maja do 31 lipca 2013 r. przez przewodnik po wirtualnych zakupach Skąpiec.pl. Tam również znaleźć można szczegółową analizę potrzeb klientów internetowych, poradniki zakupowe i wskazówki, którymi dzielą się dziennikarze branżowi, blogerzy i przedstawiciele poszczególnych marek i producentów.      

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!