Jak dobrać baterię do umywalki?

Jak dobrać baterię do umywalki?

Producenci ceramiki łazienkowej są w stanie zaproponować klientom nieomal każdy kształt, wielkość, tworzywo i kolor produktów, w tym umywalki, niezbędnej w każdej aranżacji łazienki. Do umywalki należy dobrać odpowiednią w stylistyce, wymiarze i sposobie montażu baterię.

W mniejszych łazienkach najpopularniejsze są modele jednootworowe, montowane bezpośrednio na umywalce. Jest to rozwiązanie praktyczne, bo wówczas bateria i umywalka mają na ogół kompaktową formę. W przypadku umywalek zintegrowanych z blatem warto zdecydować się na bardziej designerski model baterii. Na przykład zastąpienie standardowego uchwytu joystickiem o delikatnej linii doda baterii oryginalności.

Innym rodzajem są baterie do montażu naściennego. Często stosowane w minimalistycznych wnętrzach. Stosuje się je zazwyczaj w połączeniu z umywalkami nablatowymi lub zintegrowanymi z blatem – podkreślają wówczas skromność kompozycji oraz prostotę geometrycznych kształtów.

Inną wersją baterii odpowiednich do umywalek nablatowych są te o podwyższonym korpusie, montowane na blacie. Takie rozwiązanie pozwala na montaż bardzo oryginalnych, ciekawych w formie umywalek.

Źródłó: Kludi

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!