• sdsd

  Projekt wnętrz w bieli

  dodano: 28-06-2013r.

  Biel we wnętrzach, szczególnie jako kolor przewodni całego mieszkania, może wydawać się mało wyrazista. Jednak coraz częściej to właśnie ten kolor stanowi podstawę i punkt...

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrza domu w minimalistycznej odsłonie

  dodano: 15-06-2013r.

  Dom na warszawskim Bemowie, zaprojektowany przez pracownię architektoniczną 81.WAW.PL. jest doskonałym przykładem projektowania wnętrz według nowoczesnych standardów, przy jednoczesnym zachowaniu równowagi pomiędzy stylem i funkcjonalnością.

  czytaj
 • sdsd

  Architekci wnętrz tworzą przestrzeń relacji międzyludzkich

  dodano: 12-06-2013r.

  Architekci z berlińskiej pracowni Leyk Wollenberg Architekten zaprojektowali wnętrze nowej restauracji dla niemieckiej siedziby francuskiej firmy Total. Jest to przestrzeń, w której ścianki działowe tworzą...

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrza domu letniego – zachowanie równowagi

  dodano: 03-06-2013r.

  W nadmorskim kurorcie Antibes w południowej Francji powstał projekt wnętrza domu letniego. Koncepcję opracował belgijski architekt z biura NS Architects. Lokalizacja na wybrzeżu Morza Śródziemnego...

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrza – oszczędzanie miejsca

  dodano: 31-05-2013r.

  Aranżacja mieszkania w mieście Bishan w Singapurze miała przede wszystkim na celu powiększenie wnętrza i zapewnienie mieszkańcom wygody, przestrzeni życiowej oraz miejsca do przechowywania.

  czytaj
 • sdsd

  Architektura wnętrz – niewykończone mieszkanie

  dodano: 23-05-2013r.

  Projektanci z biura architektonicznego TANK przeprowadzili renowację mieszkania w Tokio, w którym zaskakująco połączyli niewykończony beton ze sklejką.

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrza domu miłośnika łowiectwa

  dodano: 21-05-2013r.

  Holenderskie studio Barcode Architects zaprojektowało renowację domu w Belgii mającą na celu zapewnienie miejsca na kolekcję trofeów łowieckich właściciela.

  czytaj
 • sdsd

  Aranżacja wnętrza domu ze sklejki

  dodano: 04-05-2013r.

  Holenderskie biuro projektowe i29 zaprojektowało wystrój wnętrza oparty na dodatkach ze sklejki w każdym pomieszczeniu. Villa Bloemendaal znajduje się w północnej Holnadii, w pobliżu wydm...

  czytaj
 • sdsd

  Projekt wnętrza- miasto w środku

  dodano: 30-04-2013r.

  Projekt domu o nazwie House K architekta Yoshichika Takagi to obiekt, który ma zaskakujące wnętrze. W środku stworzono miniaturowy świat zewnętrzny.

  czytaj
 • sdsd

  Wnętrze mieszkania miłośników zwierząt

  dodano: 26-04-2013r.

  Kolejnym ciekawym projektem pracowni Morpho Studio z Krakowa jest dwupoziomowe mieszkanie pary młodych studentów medycyny.

  czytaj

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!