Sztukateria jest kobietą

Sztukateria jest kobietą

Sztukateria jest kobietą to hasło konkursu fotograficznego, z którym zmierzyli się profesjonalni fotograficy i amatorzy  w interpretacji kobiecości w sztukaterii. Efektem konkursu jest wystawa pod tym samym tytułem.

Organizatorem konkursu a następnie wystawy, która rozpocznie się w sierpniu jest Akademia sztukaterii. Wystawa została zaplanowana w Zatoce Sztuki w Sopocie (Al. Mamuszki 14) od 5 do 21 sierpnia tego roku.

Postać kobiety była inspiracją dla pokazania nowego oblicza detalu architektonicznego. Świadomość własnego ciała i osobowości kobiety, poprzez które wpływa ona na otaczającą ją rzeczywistość, pozwoliła fotografom oddać relację między detalem architektonicznym a przestrzenią.

Poszukiwanie wspólnych sfer dla sztukaterii i kobiecości doprowadziło do powstania wielu niezwykle kreatywnych i zaskakujących zdjęć. Prace, które można obejrzeć na wystawie wybrało jury i internauci.

Dotychczas wystawa prezentowana była jedynie w ramach międzynarodowego festiwalu Łódź Design 2012 w Foto Cafe 102 przy ul. Piotrkowskiej  102 w Łodzi.

Żródło: Archimania

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!