Nowoczesny design grzejników zmienia otoczenie wokół nas

Nowoczesny design grzejników zmienia otoczenie wokół nas

Polski design grzejników dekoracyjnych i łazienkowych wyznacza współczesne trendy i kieruje się nowoczesnym wzornictwem. Nowoczesny projekt domu uwzględnia otoczenie w każdym detalu. Ważnym elementem projektu jest także ogrzewanie. Trójmiejska Terma została wyróżniona w czerwcu w programie Autodesk Cyfrowe prototypowanie. Grzejniki są unikalne wzorniczo, funkcjonalne i w dobrej cenie. Terma proponuje także urządzenia do rehabilitacji.
Cyfrowe prototypowanie umożliwia skrócenie czasu od pomysłu do wdrożenia, zwiększenie efektywności wytwarzanych produktów oraz zaprojektowanie grzejników, które nie tylko zaspokoją potrzeby każdej łazienki i każdego wnętrza. W każdej chwili można zmodyfikować projekt i przetestować prototyp.

Ciekawym przykładem są grzejniki wykonane metodą gięcia trójwymiarowego wyglądem przypominające splot tkaniny czy motywy roślinne. Zupełną nowością są grzejniki oferowane wybranym partnerom, którzy mogą je sprzedawać pod własną marką w ramach licencji czasowej bądź terytorialnej.
Terma dba o detal i wzornictwo swoich produktów. Jest promotorem dobrego designu – wspiera i sama inicjuje wydarzenia z tego obszaru, takie jak konkurs Terma Design czy CAD Terma.
Źródło: Autodesk

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!