Standard w banku? Ależ tak - mówi Robert Majkut

Standard w banku? Ależ tak - mówi Robert Majkut

W czwartek, 23 maja w klubie Sztuka Architektury przy ul. Andersa 13 w Warszawie, odbędzie się piąte już spotkanie w ramach cyklu „Polskie Wnętrze 2012". Prezentowanym obiektem będzie oddział korporacyjny ING banku Śląskiego autorstwa pracowni Robert Majkut Design.

Projekt ten posłużył jako pilotaż do opracowanego przez studio Robert Majkut Design „Standardu Designu Miejsca” (SDM) – wzorca aranżacji placówek dla bankowości korporacyjnej.

Na podstawie tego dokumentu mają być realizowane oddziały korporacyjne banku ING.Podstawą pracy była idea stworzenia nowej, atrakcyjnej przestrzeni dla ważnego dla banku segmentu klientów.

Projekt oparty jest o koncepcję swobodnego przepływu falujących ścian, tworzących strukturę przylegającą lub odsuwającą się od ścian właściwych. Stworzona z dwóch warstw, pomarańczowej i białej, tworzy rodzaj sztywnej kurtyny zasłaniającej i odsłaniającej wejścia, przejścia oraz drzwi w całej strefie dostępnej dla klientów. Kolorystyka wnętrza to przede wszystkim korporacyjne kolory ING.

Rozwiązania funkcjonalne zorientowane są na maksymalną użyteczność i dopasowanie rozwiązań do charakteru spotkań - swobodę kontaktów i działania kreatywne .

Zapraszamy na wykład do Klubu Sztuka Architektury
ul. Andersa 13 (Stacja Muranów - Skwer Tekli Bądarzewskiej), Warszawa
Czwartek, 23.05.2013 o godz. 18.00.
Wstęp wolny.
Weź udział w spotkaniu internetowym "Webinarium: Robert Majkut Design". Zapisz się TUTAJ

Spotkanie jest elementem cyklu spotkań z najlepszymi, polskimi projektami wnętrz biorącymi udział w plebiscycie "Polskie Wnętrze 2012" organizowanym przez wortal sztuka-wnetrza.pl. Program kolejnych prezentacji można znaleźć na wortalu www.sztuka-wnetrza.pl

Sponsorzy

Patroni: Polskie Stowarzyszenie Projektantów Wnętrz
Patroni medialni: Wnętrze i Ogród, Czas na wnętrze, Architektura&Biznes, dobrzemieszkaj.pl, dlastudenta.pl, Portal Studencki Polibuda.info, Domo Plus, Dekoratornia TV, Radio Kampus, Pracownia Rysunku Domin, Pracownia i Szkoła Rysunku Labirynt
Patroni naukowi: ASP Warszawa, Polsko - Japońska Wyższa Szkoła Technik Komputerowych, Wyższa Szkoła Ekologii i Zarządzania w Warszawie

Plebiscyt Polskie Wnętrze XXL jest dorocznym podsumowaniem największych osiągnięć polskiej architektury wnętrz. Zgłaszane przez projektantów i publiczność architektoniczną projekty są oceniane przez internautów oraz profesjonalne jury. Organizatorem plebiscytu i cyklu spotkań Polskie Wnętrze XXL jest wortal Sztuka Wnętrza, który jest medium cyfrowym skierowanym do profesjonalnych projektantów i miłośników designu. Wortal Sztuka-Wnetrza.pl jest częścią Grupy Sztuka Architektury skupiającej wortale tematyczne skierowane do profesjonalnych architektów, projektantów wnętrz i architektów krajobrazu.


Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!