Dobry wzór 2013 - trzy produkty Franke

Dobry wzór 2013 - trzy produkty Franke

Trzy produkty Franke zaproszone do udziału w jubileuszowej 20.edycji konkursu Dobry Wzór organizowanego przez IWP.

W wyniku przeprowadzonego przez Instytut Wzornictwa Przemysłowego monitoringu produktów i usług dostępnych na rynku, aż trzy produkty firmy Franke zakwalifikowały się do konkursu Dobry Wzór 2013.

Bateria kuchenna Tetris, okap Maris oraz piekarnik CR 981 M WH M DCT z linii Crystal White znalazły się w gronie produktów, które otrzymały pozytywną opinię wzorniczą ekspertów zaproszonych do współpracy przez organizatora.

Okap Maris to projekt wielokrotnie nagradzany. Atrakcyjne wzornictwo, funkcjonalność i wydajność w niezwykle atrakcyjnej cenie. Bateria Tetris jest jak zabawa przestrzenią. Jej geometryczna wylewka zaskakuje formą i funkcjonalnością. Kiedy nie korzystamy z baterii, można ją prostu złożyć. Piekarnik CR 981 M WH M DCT to zupełnie nowe rozwiązanie technologiczne, które wprowadza rewolucję nie tylko do segmentu piekarników, ale także zmienia przyzwyczajenia konsumentów związane z pieczeniem.
W nowych piekarnikach, Franke wprowadza innowacyjną technologię DCT (Dynamic Coooking Technology). Dla użytkownika DCT oznacza przede wszystkim krótszy czas pieczenia bez potrzeby uprzedniego nagrzewania piekarnika, optymalizację zużycia energii oraz możliwość równoczesnego pieczenia na trzech poziomach.

Laureatów jubileuszowej edycji konkursu Dobry Wzór 2013 poznamy 24 października 2013 roku podczas uroczystej gali w Instytucie Wzornictwa Przemysłowego. Nagrodzone produkty, podobnie jak w poprzednich latach, będzie można oglądać na pokonkursowej wystawie w siedzibie organizatora.

Źródło: Franke

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!