Jak wymienić grzejniki w starym budownictwie ?

Jak wymienić grzejniki w starym budownictwie ?

Niesprawne i mało wydajne grzejniki nie ogrzewają i są mało efektywne ? Jak temu zaradzić ?

Problem z instalacją grzewczą jest często spotykany w budynkach starszego typu i zdarza się, że konieczna jest jej całkowita modernizacja. Często jednak wystarcza wymiana samych grzejników.

Stare grzejniki żeliwne są wyjątkowo mało wydajne, pracują z wykorzystaniem dużej ilości wody, dlatego wolno się nagrzewają i stygną. Nie mają też automatycznego sterowania termostatami. Nowoczesne grzejniki zapewnią nie tylko pełny komfort cieplny, ale także pozwolą obniżyć rachunki za ogrzewanie.

Nowoczesne grzejniki żeberkowe mają identyczny rozstaw złącz bocznych, jak stare grzejniki żeliwne. Dzięki temu szybko i prosto zamienimy stary grzejnik na nowy, bez konieczności przerabiania czy usuwania istniejących elementów instalacji. Niektóre mają zestaw EasyFix, który pozwala na przeprowadzenie procesu wymiany w trzech krokach. Wystarczy zamocować zestawy montażowe, a następnie osadzić i zaryglować w nich produkt. Ponadto innowacyjne uchwyty dopasowane są do koloru grzejnika, a ukryte za nim pozostają całkowicie niewidocznym elementem. I co ważne, nowe grzejniki występują w różnych wysokościach, kształtach i kolorach, więc bez problemu dopasujemy je do każdego typu pomieszczenia.

Źródło: ZehnderPodoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!