Nowy standard - Wanna Cayono

Nowy standard - Wanna Cayono

Nowy produkt Kaldewei - wanna Cayono ma wyznaczać nowe standardy łazienki jutra

Wprowadzając na rynek nowy produkt o nazwie Cayono firma Kaldewei rozszerzyła swoje portfolio o komfortowy model wanny mający wszelkie cechy, by stać się „klasykiem”. Nowa wanna należąca do kolekcji Advantage charakteryzuje się nowoczesnym wzornictwem, doskonałą jakością oraz - co równie ważne - atrakcyjną ceną. Dzięki połączeniu tych trzech elementów również w standardowych łazienkach można będzie tworzyć przytulne wnętrza z atmosferą sprzyjającą odprężeniu i relaksowi.

Na projekt łazienki, jej ostateczny kształt i wyposażenie, poza indywidualnymi preferencjami użytkowników wpływają różne czynniki. Decydujące znaczenie mają tu: architektura, kształt i wymiary pomieszczenia oraz budżet jaki mamy do dyspozycji. Wykonawcy, architekci i projektanci stoją często przed nie lada wyzwaniem, aby w niewielkim pomieszczeniu, wykorzystując ograniczone środki finansowe stworzyć wygodną i przytulną łazienkę.

Design i jakość w atrakcyjnej cenie.
Dostępna w pięciu rozmiarach – 150x 70 cm, 160 x 70 cm, 170 x 70 cm, 170 x 75 cm i 180 x 80 cm – wanna Kaldewei Cayono stanowi uniwersalną bazę, którą można wykorzystać zarówno jako podstawę aranżacji małej łazienki, jak również w projekcie dużego pokoju kąpielowego dla wieloosobowej rodziny. We wszystkich rozmiarach Cayono jest wanną wygodną i dzięki przestronnemu wnętrzu gwarantuje niezrównany komfort kąpieli. Specjalnie zaprojektowane dno, które na życzenie klienta może być wyposażone w powierzchnię przeciwpoślizgową, umożliwia dodatkowo bezpieczną kąpiel pod prysznicem.

Szeroki rant w nogach wanny może stanowić wygodną półeczkę służącą do odkładania niezbędnych drobiazgów i kosmetyków, a także idealne miejsce do montażu armatury.

Ale nie tylko forma i funkcjonalność, lecz także wysoka jakość stosowanych do produkcji materiałów składają się na komfort użytkowania wanny. Prawdziwy relaks i odprężenie jest możliwe jedynie w miejscu, w którym czujemy się pewnie, wygodnie i bezpiecznie. Idealnie gładka, pozbawiona porów, higienicznie czysta powierzchnia 3,5 mm stali emaliowanej, z której wykonana jest wanna Cayono zapewnia miłośnikom kąpieli w stylu Wellness bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Na twardej, szklistej powierzchni emalii nie powstają nawet najdrobniejsze zarysowania, w których mogłyby osadzać się cząsteczki brudu lub szkodliwe bakterie i grzyby. To na pewno ważna i uspokajająca wiadomość dla zwolenników długich gorących kąpieli. Dodatkowym plusem jest również łatwa pielęgnacja emaliowanych powierzchni – zaschnięte ślady wody oraz osady z kamieniamożna łatwo i szybko usunąć za pomocą miękkiej, wilgotnej szmatki. Nie potrzeba w tym celu używać żadnych agresywnych środków czyszczących, dlatego podczas sprzątania nie obciążamy dodatkowo środowiska. Nawet po długim i intensywnym okresie użytkowania powierzchnia wanien wykonanych z 3,5 mm emaliowanej stali Kaldewei nie wykazuje najmniejszych śladów zużycia. Producent udziela na swoje wyroby 30 lat gwarancji. Właśnie takie argumenty przemawiają za wykorzystaniem wanien Cayono w obiektach użyteczności publicznej takich jak szpitale czy domy opieki, jak również w apartamentach i mieszkaniach przeznaczonych pod wynajem, gdzie często dochodzi do wymiany lokatorów.

„Wanna Cayono doskonale spełnia wszystkie wymagania stawiane łazienkowym „klasykom”. Ma ponadczasowy, minimalistyczny design, wyróżnia się wśród innych produktów doskonałą jakością materiału i wykonania. Jej dodatkowym atutem jest atrakcyjna cena. Ma więc wszystkie cechy oraz potencjał niezbędny do tego, aby stać się nowym wzorem łazienkowego standardu” – mówi Nicole Roesler dyrektor ds. marketingu Kaldewei. I dodaje – „Kaldewei wprowadza na rynek produkt, który dzięki 30 letniej gwarancji wyróżnia się nie tylko trwałością, funkcjonalnością czy piękną formą, ale jako produkt markowy niesie ze sobą pewność wyboru niezawodnej jakości.”

Źródło: Kaldewei

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!