Hedonista na fali

Hedonista na fali

Art of Kinetik to elitarna marka pośród producentów luksusowych jachtów. Z tej holenderskiej stoczni pochodzą jedne z najpiękniejszych łodzi motorowych świata.

Ich design cechują eleganckie line tworzące muskularne formy jachtów. Materiały używane do ich budowy to najszlachetniejszej jakości drewno, jak mahoń pochodzący z Afryki, teak birmański, ciemny orzech amerykański a także najwyższej jakości skóry i tkaniny do aranżacji wnętrz.

Drewno oraz metal są ręcznie szlifowane dla uzyskania takiego połysku, jaki można spotkać tylko w wykończeniach luksusowych mebli. Do projektowania i budowy jachtów stocznia Art of Kinetik wykorzystuje zaawansowane oprogramowanie używane przez przemysł lotniczy, astronautyczny a także motoryzacyjny.

Hedonist to najnowszy z kolekcji jachtów Art of Kinetik. Ten 19 metrowy jacht jest napędzany przez trzy silniki marki Rolls-Royce które pozwalają na osiągnięcie maksymalnej prędkości do 40 węzłów. Zmysłowy, zapierający dech w piersiach kadłub wykonano w całości z polerowanego mahoniu. Wszystkie śruby i mocowania są niewidoczne dla oka. Przestronne wnętrza kabin łączą w sobie elegancki, nowoczesny design z komfortem i luksusem. Piękne, płynące linie mebli tekowych uzupełnione są o chromowane detale. Lampy z kolekcji francuskiej firmy Bleu Nature dodają wnętrzom szczypty humoru i przełamują złotą barwą kolorystykę wnętrz.

Magdalena Gruszczyńska

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!