Rusza plebiscyt Polskie Wnętrze 2012

Rusza plebiscyt Polskie Wnętrze 2012

Rusza kolejna, druga już, edycja plebiscytu Polskie Wnętrze XXL. Jego celem jest, jak zwykle, podsumowanie minionego roku w polskiej architekturze wnętrz oraz wskazanie najważniejszych realizacji oraz wydarzeń, które pozostawią swój trwały ślad w polskiej przestrzeni.

W tym roku plebiscyt ponownie odbędzie się w dwóch kategoriach – wnętrza prywatne i wnętrza publiczne. Redakcja wortalu sztuka-wnetrza.pl do 20 lutego będzie zbierała informacje o najciekawszych realizacjach i wydarzeniach w polskiej architekturze wnętrz ubiegłego roku. Wyniki tych poszukiwań zostaną po 1 marca 2012 poddane pod głosowanie internautów oraz profesjonalnego jury.

Jak zwykle czekamy także na Państwa propozycje. W tym roku do ich zgłaszania można wykorzystać mechanizmy społecznościowe, które są dostępne na wortalu sztuka-wnetrza.pl.

Żeby zgłosić projekt wystarczy założyć wizytówkę pracowni lub dodać do istniejącej już wizytówki galerię proponowanej realizacji / wydarzenia z dopiskiem „Polskie Wnętrze 2012”. Najciekawsze propozycje zostaną przez redakcję uwzględnione przy konstrukcji końcowej listy poddanej pod głosowanie.

Zwycięzcy naszego plebiscytu zostaną jak zwykle nagrodzeni specjalnymi dyplomami. Autorów wybranych realizacji będziemy zapraszać do wygłoszenia wykładu w naszym klubie Sztuka Architektury w formie na żywo lub transmisji internetowej. Serdecznie zapraszamy do udziału w naszych plebiscytach.

kontakt:

[email protected]

Nowoczesne wnętrza

Logo Plebiscytu Polskie Wnętrze 2012

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!