Blask i szyk

dodano: 25.09.2012r.

Właściciel klubu, Gilbert Yeung chciał, by wnętrza lokalu nawiązywały do jego wspomnień z młodości – szkoły w Wielkiej Brytanii i koledżu w Kanadzie, skąd wyniósł obrazy studenckiego życia i wieczorów spędzanych w ciemnych, przesyconych dymem lokalach. Zostały one jednak uzupełnione o solidną porcję luksusu i przepychu.

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!