Wielofunkcyjne stojaki łazienkowe

Wielofunkcyjne stojaki łazienkowe

Wielofunkcyjne stojaki łazienkowe o nietypowych formach to propozycja dla osób ceniących sprzęty wyróżniające się niekonwencjonalnym designem i walorami użytkowymi. Wykonane z chromowanego aluminium, eleganckie konstrukcje są atrakcyjne zarówno pod względem estetycznym, jak i użytkowym.

W ofercie wielofunkcyjnych stojaków łazienkowych warto zwrócić uwagę na trzy modele. Pierwszym to stojący, trójramienny wieszak na ręczniki wyróżniający się nietypową – jak na łazienkowe zastosowanie – formą trzech wygiętych w różne strony prostokątów. Taki kształt, dedykowany zazwyczaj do sypialni lub garderoby, świetnie sprawdzi się w łazience. Stojak, który wygląda dość masywnie, wbrew pozorom wcale nie zajmuje więcej miejsca niż wieszaki o tradycyjnym kształcie, a delikatnie odgięte do przodu i do tyłu ramiona zapewniają mokrym ręcznikom wystarczająco dużo miejsca do wysychania.

Drugi model stojącego wieszaka na ręczniki to klasyczna konstrukcja z dwoma poziomymi, nieruchomymi ramionami. Uwagę zwraca solidna prostokątna podstawa, w której – w formie litery L – zamocowany jest drążek. Wszystkie elementy stojaka (podstawa, drążek i ramiona) mają konsekwentnie ten sam prostokątny kształt, dzięki czemu cała forma jest spójna stylistycznie.

Trzecim modelem jest stojak na papier toaletowy i szczotkę do WC. Podobnie jak dwa pozostałe przedmioty, zbudowany został z prostokątnych płaskowników, które ujmują całość w atrakcyjną, zamkniętą ramę. Na górze znajduje się wieszak na papier toaletowy z klapką, na dole zaś szczotka umieszczona w pojemniku z mrożonego szkła. Masywna kwadratowa podstawa zapewnia konstrukcji stabilność.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!