Design u bram

Design u bram

Nie od dziś wiadomo, że najważniejsze jest pierwsze wrażenie. Warto więc zadbać o to, by nasz dom był dobrze urządzony nie tylko w środku, ale by witał gości dobrym designem już u bram.

Bramy wejściowe do domów jednorodzinnych nie muszą być nudne. Aby wejście na teren posesji zyskało ciekawy akcent, warto pomyśleć o zastąpieniu starej skrzynki na listy jej nową, kolorową alternatywą. Na rynku pojawia się coraz szersza oferta skrzynek w fantazyjne wzory. Za ich wyborem przemawia także argument praktyczny – żaden ze znajomych nie zabłądzi w rzędzie identycznych szeregowców, kiedy u bram będzie go witał tak charakterystyczny detal!

Decydując się na wymianę skrzynki, można wybierać spośród wielu wzorów i kolorów. W ofercie jednego z polskich producentów można na przykład znaleźć trzy tego typu produkty – Rondino, Tattoo i Flores. Jak wskazują nazwy – jedną ze skrzynek pokrywa wzór będący geometryczną wariacją na temat koła, drugą – motyw tribala tatuażowego, a ostatnią – deseń kwiatowy. Wszystkie trzy dostępne są w dwóch rozmiarach – standardowym i maxi, przeznaczonym dla tych, którzy otrzymują duże ilości korespondencji.

Eko z pomysłem
Poza charakterystycznym designem, skrzynki zdobywają sympatię nietypowym opakowaniem – zostały zapakowane w ekologiczną szarą tekturę i przemawiają do kupującego prawdziwymi emocjami. Na froncie pudelka znajduje się bowiem kartka pocztowa adresowana do Jana Malinowskiego o treści "Drogi Tato,
zostaniesz dziadkiem:-), Ania". Cała seria dedykowana jest natomiast optymistom, czego dowodem jest przewodnie hasło całej kolekcji: 'Poczta dobrych wiadomości!'.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!