Światło z wanny

Światło z wanny

Źródłem światła w łazience mogą być nie tylko lampy – w stworzeniu wyjątkowego, sprzyjającego odpoczynkowi nastroju pomóc może świecąca wanna.

Sensualight to innowacyjna technologia, które wykorzystuje właściwości kolorów w walce ze stresem i zmęczeniem. Realizowana przy jego pomocy terapia kolorami przebiegać może na kilka sposobów – wszystko zależy od cyklu, który wybierzemy, czyli tempa zmiany poszczególnych barw oraz ich intensywności.

Szybko zmieniające się oświetlenie pobudza krążenie krwi w organizmie, z kolei tryb łagodnych zmian kolorystycznych wpływa kojąco na mięśnie. Zwolennikom stałego koloru system pozwala na utrzymanie jednej barwy, która najkorzystniej wpływa na ich samopoczucie. Pamiętajmy więc, że kolor żółty przywraca siły witalne, pomarańczowy i czerwony to zastrzyk energii na cały kolejny dzień, a niebieski wspiera umysł, wprowadzając go w stan głębokiej relaksacji i odprężenia. System jest bardzo łatwy w obsłudze – wszystkich zmian dokonujemy za pomocą jednego ruchu.

System Sensualight nie tylko sprzyja relaksowi i regeneracji, ale również zmienia wygląd łazienki – gra świateł i kolorów pozwoli stworzyć w niej niepowtarzalną atmosferę niezależnie od tego, czy jest ona przestronnym salonem kąpielowym, czy jedynie małym pomieszczeniem. Sensualight wykorzystuje technologię LED, więc zmniejsza zużycie energii elektrycznej podczas kąpieli.

Fot. Pool-Spa

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!