Graduation Projects

Graduation Projects

Trwa nabór do jedenastej już edycji przeglądu prac dyplomowych Graduation Projects.

Graduation Projects to środkowoeuropejski przegląd projektów dyplomowych (magisterskich i licencjackich) z zakresu szeroko rozumianej grafiki użytkowej (2D) i wzornictwa przemysłowego (3D) – w tym również z projektowania stron www, użytkowych projektów interaktywnych i aplikacji ekranowych, tkaniny, ubioru, szkła lub ceramiki, z wyjątkiem dzieł unikatowych – organizowany jest w ramach Europejskiego Przeglądu Projektowania „G4”.

Przegląd nie ma charakteru konkursu, jest wyborem redakcji czasopism „2+3D” (PL) i „Typo” (CZ) we współpracy z Zamkiem Cieszyn, Articsók Stúdió (HU) i organizacją 1977 (SK) zwanych dalej organizatorami.

W przeglądzie mogą brać udział prace dyplomowe (magisterskie i licencjackie) obronione od 1 grudnia 2011 do 30 listopada 2012 w szkołach krajów Grupy Wyszehradzkiej, bądź przez obywateli Polski, Republiki Czeskiej, Słowacji i Węgier na uczelniach zagranicznych.

Projekty można zgłaszać do 30 listopada 2012 r.

Wybrane prace zostaną przedstawione na łamach magazynów „2+3D” i „Typo” oraz na stronie internetowej przeglądu (www.graduationprojects.eu). Jeśli organizatorom uda się zdobyć dodatkowe wsparcie finansowe, zorganizowane zostaną wystawy w Zamku Cieszyn oraz w Berlinie, a także druk katalogu.

Więcej informacji oraz regulamin konkursu i karata zgłoszeniowa na stronie graduationprojects.eu

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!