O! Re:Ty! Warsztaty

O! Re:Ty! Warsztaty

'O! Re:Ty!' to warsztaty recyklingowe, podczas których uczestnicy będą mieli okazję 'przerobić' przyniesione śmieci na użytecznie i ozdobne przedmioty.

Działając w pięciu warsztatowych strefach, będą razem z projektantami przetwarzać odpady, a każdy uczestnik będzie mógł zabrać ze sobą wytworzone z nich, nowe produkty.

W strefie butelek PET powstawać będą nakrycia głowy i ozdobne detale z plastiku, a także większe obiekty, takie jak siedziska i stołki z plastiku i tektury czy wertykalny ogród. W planach jest także stworzenie plastikowej rzeźby – namiotu na czas kryzysu z kubków i butelek plastikowych a nawet tratwy do spływu po Świdrze.

W strefie makulatury uczestnicy nauczą się wyplatać z gazet pudełka, pojemniki, klosze na lampy, a także wykonają 'makulaturową' portmonetkę lub kopertówkę. W strefie szmat – na warsztat zostaną wzięte stare ubrania, które można na przykład wykorzystać do zrobienia zabawek, w strefie siatek zaś stare reklamówki zamienią się w modne torebki. Na warsztaty można także przynieść resztki z lodówki, by wspólnymi siłami przygotować z nich potrawę.

Warsztaty odbędą się w niedzielę 12 sierpnia, między godziną 12:00 a 19:00. w Cafe Kulturalna w Warszawie. Wstęp 3 zł.

Więcej na: www.facebook.com/warsztaty.o.rety

 

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!