Wszystko dla wnętrz

Wszystko dla wnętrz

WSZYSTKO DLA DOMU + wnętrza komercyjne / 21. Targi Wykończenia i Wyposażenia Wnętrz

WSZYSTKO DLA DOMU to największe i najbardziej popularne w województwie zachodniopomorskim targi poświęcone wnętrzom. Organizowane są w Szczecinie od ponad 20 lat, a co roku uczestniczy w nich około 6 -8 tysięcy zwiedzających i ponad 100 wystawców.

Targi umożliwiają firmom znalezienie klientów, promowanie marki i poznanie konkurencji. Są także okazją do zapoznania się z pełną ofertą branży wykończenia i wyposażenia wnętrz zarówno domów i mieszkań, jak i miejsc komercyjnych.

Nowy temat targów – wnętrza komercyjne

W tym roku program targów zostanie rozszerzony o wnętrza komercyjne. Prezentowana będzie oferta skierowana do odbiorców biznesowych: przedstawicieli firm dysponujących powierzchniami handlowymi, biurowymi, gastronomicznymi, właścicieli kancelarii, gabinetów, salonów administratorów obiektów, a także architektów wnętrz, firm budowlanych, wykonawczych oraz deweloperów.

Seminaria „Wnętrza dla biznesu”

Na pierwszy dzień targów zaplanowane są seminaria skierowane zarówno do firm z branży wykończenia i wyposażenia wnętrz, jak i do wszystkich przedsiębiorców, których łączy jedno: prowadząc działalność wykorzystują powierzchnię biurową, handlową czy usługową. Celem seminariów „Wnętrza dla biznesu” jest dostarczenie profesjonalistom z branży aktualnych informacji o rynku i konsumentach, które pomogą im skuteczniej działać i konkurować w obecnej sytuacji gospodarczej. Słuchacze seminariów będą mogli zorientować się m.in. w nowych technikach marketingowych związanych z wnętrzami, w których lokują swój biznes, w najnowszych zagadnieniach dotyczących rynku powierzchni komercyjnych w Szczecinie oraz dowiedzieć się jak zaprojektować i wyposażyć swoją przestrzeń biznesową.

Strefa Designerów

Jednym z wydarzeń towarzyszących targom jest Strefa Designerów. Jest to miejsce powstałe z myślą o młodych projektantach, dające im możliwość zaprezentowania swoich pomysłów i projektów, nawiązania kontaktów biznesowych oraz udziału w bezpłatnym szkoleniu.

Konkursy dla wystawców

Od pierwszej edycji podczas targów organizowany jest konkurs „Wyróżniony Wyrób”. Uczestnikami konkursu są producenci i dystrybutorzy nowatorskich elementów wykończenia i wyposażenia wnętrz. Laureaci uhonorowani zostają prestiżowymi medalami „Wyróżniony Wyrób” Międzynarodowych Targów Szczecińskich oraz dyplomami wyróżnienia.

W tym roku ponownie odbędzie się konkurs dla wystawców „Kuchnia Marzeń”. Producenci i dystrybutorzy mebli kuchennych będą mieli za zadanie zaprezentować efektowne i zarazem funkcjonalne wnętrza kuchenne i jadalniane. Tegoroczną nowością jest konkurs „Łazienka Marzeń” przeznaczony dla firm oferujących kompleksową aranżację łazienek. Aranżacje kuchni i łazienek zostaną ocenione przez profesjonalistów branżowych i będą eksponowane wśród kilku tysięcy zwiedzających.

Akademia na targach

Podczas targów powstanie stoisko „Akademii Dobrze Mieszkaj”, na którym bezpłatnych porad z zakresu aranżacji wnętrz mieszkalnych udzielać będą projektanci i architekci wnętrz. Akademia Dobrze Mieszkaj to edukacyjna inicjatywa magazynu wnętrzarskiego „Dobrze Mieszkaj”.

Pokazy glazurnicze i parkieciarskie

Podczas targów Polskie Zrzeszenie Płytkarzy z pomocą swoich członków – glazurników zaprezentuje prawidłowe sposoby wykonania podstawowych prac w trakcie budowy i remontu domu, z zastosowaniem nowoczesnych materiałów budowlanych. Drugiego dnia targów odbędą się eliminacje do VI Glazurniczych Mistrzostw Polski, w których zmierzą się najlepsi rzemieślnicy z regionu.

Zwiedzający będą także mieli możliwość konsultacji w zakresie podłóg drewnianych ze specjalistami Ogólnopolskiego Stowarzyszenia Parkieciarzy. Ponadto na stoisku Stowarzyszenia firmy parkieciarskie przeprowadzą pokazy układania i wykańczania posadzek drewnianych.

Termin: 5-7 października 2012 r.

Międzynarodowe Targi Szczecińskie

ul. Struga 6-8, Szczecin

www.mts.pl

Wortale Sztuka Architektury i Sztuka Wnętrza są patronami wydarzenia.

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!