Design Management – studia dla menedżerów wzornictwa

Design Management – studia dla menedżerów wzornictwa

Trwa rekrutacja na V edycję studiów podyplomowych: Design Management – projektowanie wzornicze w zarządzaniu rozwojem nowego produktu.

Studia te są szansą rozwinięcia pożądanych na rynku kompetencji Menedżera Wzornictwa – zawodu będącego odpowiedzią na rosnące w Polsce zapotrzebowanie na specjalistów w zakresie strategii konkurowania poprzez skuteczne wykorzystywanie wzornictwa.

Studia prowadzone są wspólnie przez Instytut Wzornictwa Przemysłowegoeksperta w zakresie wzornictwa z 60-letnim doświadczeniem w upowszechnianiu i zarządzaniu wzornictwem oraz rozwojem nowego produktu – oraz Szkołę Główną Handlową w Warszawie (Kolegium Gospodarki Światowej), najstarszą uczelnię ekonomiczną w Polsce, a zarazem jeden z wiodących uniwersytetów ekonomicznych w Europie.

Program studiów Design Management (Zarządzanie rozwojem nowego produktu) umożliwia zdobycie wiedzy z zakresu zarządzania procesami innowacji w produktach. Problematyka ta ma duże znaczenie w związku z koniecznością zwiększania innowacyjności i konkurencyjności polskich przedsiębiorstw. Program studiów obejmuje proces rozwoju nowego produktu wzorniczego, ekonomię finansów, marketing, teorię wzornictwa, ergonomię, zarządzanie i prawo.

Słuchacze uczestniczą w symulacji rzeczywistych etapów procesu rozwoju nowego produktu, a także mają możliwość zapoznania się z najnowocześniejszą aparaturą badawczą IWP (w tym z systemem analizy ruchu „motion-cap” firmy VICON, znanym miłośnikom gier i animacji komputerowych), jej możliwościami, ofertą usług i współpracy z przemysłem. Ponadto, studenci prowadzą samodzielnie badania biomechaniczne wykorzystywane w ergonomicznej ocenie przedmiotów użytkowych. Uzupełnieniem zajęć teoretycznych są warsztaty.

Więcej informacji na stronie: iwp.com.pl

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!