Jakość i funkcjonalność w spokojnej formie

Jakość i funkcjonalność w spokojnej formie

Program armatury Gentle to jakość i funkcjonalność w spokojnej formie. Myśl tę wyraża także hasło stworzone specjalnie dla tej linii: „Everyday elegance”. Kolekcja obejmuje armaturę do umywalek, bidetów, pryszniców i wanien – wszystkie dostępne w wersji z chromowaną powierzchnią.

Seria Gentle jest niewymuszona i praktyczna. Wyróżnia ją powściągliwość formy, wyraźne linie oraz przyjemność w dotyku. Naturalnie i elegancko wtapia się w swój codzienny kontekst architektoniczny, a dzięki spokojnej formie i wyraźnym liniom pozostawia wystarczająco dużo przestrzeni dla wyrażenia indywidualności w prywatnej łazience.

Uzupełnieniem serii armatury jest seria akcesoriów, która obejmuje haczyki, wieszaki ręcznikowe, uchwyty na papier toaletowy, uchwyty do wanny, pojemniki na kosmetyki i uchwyty na mydło z kratką. Podobnie jak armaturę, także akcesoria wyróżnia stonowane, naturalne wzornictwo, które harmonijnie wtapia się w otoczenie.

Wybrane produkty dostępne są w wersji będącej połączeniem tworzywa sztucznego i chromu, pozostałe artykuły, podobnie jak armatura serii Gentle, mają powierzchnię z chromu. Do wyboru są cztery kolory tworzywa sztucznego, które podkreślają naturalną i dyskretną formę akcesoriów: jasnoszary, kremowobiały, brązowoszary i czarny.

Autorem wzornictwa serii akcesoriów jest architekt Matteo Thun, który zaprojektował także armaturę Gentle.

źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!