Relaks dla wszystkich: nowe uchwyty do wanien marki Kaldewei

Relaks dla wszystkich: nowe uchwyty do wanien marki Kaldewei

Czy w dzisiejszych czasach jest jeszcze miejsce na bujanie w obłokach? Oczywiście, że tak – takim miejscem jest… nasza łazienka. To tam można zanurzyć ciało w ciepłej wodzie, rozluźnić się, znaleźć odprężenie i ucieczkę od stresów dnia codziennego. Na ten luksus może pozwolić sobie praktycznie każdy pod warunkiem, że ma obszerną wannę ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm oraz… uchwyty do niej.

By wszyscy, niezależnie od wieku i kondycji fizycznej, mogli bezproblemowo korzystać z dobrodziejstwa odprężającego relaksu w wannie wypełnionej ciepłą wodą, firma KALDEWEI przygotowała nowe uchwyty ułatwiające wchodzenie i wychodzenie z wanny. Są one nie tylko perfekcyjnie dopasowane do wzornictwa wanien Kaldewei z segmentu Avantgarde i Ambiente, ale też wyjątkowo łatwe i szybkie w montażu. Dzięki temu można je bezproblemowo zainstalować i, niezależnie od wieku, cieszyć się urokiem domowego spa.

Cztery nowe uchwyty wannowe wykonane są z wysokiej jakości stali i dostosowane kształtem do różnych wzorów wanien firmy KALDEWEI. Owalnie zaokrąglony model Dezente Opulenz Avantgarde przewidziany został do organicznie ukształtowanych wanien takich jak Ellipso Duo lub Centro Duo. Purystyczny model Nobler Purismus Avantgarde pasuje natomiast do nowoczesnego wzornictwa takich wanien, jak Asymmetric Duo. Uchwyty metalowe Dezente Opulenz Ambiente oraz Nobler Purismus Ambiente są z kolei miękko zaokrąglone lub mają kształt plastra miodu i przewidziano je do wanien o zdecydowanej formie, takich jak Classic Duo lub Puro.

Nowe uchwyty wannowe marki KALDEWEI zapewniają nie tylko bezpieczeństwo podczas kąpieli, lecz także spełniają najwyższe wymagania estetyczne i funkcjonalne. Po raz kolejny przekonują, że w ofercie firmy KALDEWEI wyrafinowana estetyka i wzorowa funkcjonalność mogą iść ze sobą w parze. Nic dziwnego, projekt przygotowało znane biuro Phoenix Design – wielokrotnie nagradzane i wyróżnione ostatnio nagrodą German Design Award 2012.

„Dla naszej firmy niezwykle istotne jest przystosowanie wanien i brodzików do potrzeb dzieci oraz osób starszych – tzw. uniwersalny design. Bardzo dbamy przy tym o to, żeby wzornictwo akcesoriów podwyższających komfort korzystania z naszych produktów było perfekcyjnie dostosowane do wizerunku wanien kąpielowych, brodzików prysznicowych oraz wielkoformatowych powierzchni prysznicowych wykonanych ze stali emaliowanej o grubości 3,5 mm” – powiedział Marcus Möllers, szef działu PR Kaldewei GmbH & Co. KG.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!