Witaj w Matrixie

Witaj w Matrixie

Filmy od dawna inspirują projektantów. Zwłaszcza te, które przechodzą do klasyki gatunku. Nie inaczej stało z Martixem, który był już inspiracją dla kolekcji ubrań, mebli i gadżetów elektronicznych. Obraz braci Wachowskich znalazł odzwierciedlenie również w dodatkach przeznaczonych do wnętrz, na przykład armaturze. Główni bohaterowie Matrixa powracają jako kolumny prysznicowe. Przedstawiamy nowe wcielenie Neo i Morfeusza.

Łazienki w czarno-białej kolorystyce to trend dość popularny w ostatnich latach. Czasem zachowują tylko kolory szachownicy, niekiedy potrzebują mocniejszych akcentów – kolorowych dodatków albo mebli. W trend czarno-białych rozwiązań wpisują się doskonale bohaterowie trylogii filmowej Neo i Morfeusz.

Morfeusz jest biały, Neo czarny. Oba wykonane z wysokiej jakości aluminium malowanego proszkowo, co gwarantuje długie użytkowanie bez wyraźnych śladów upływu czasu, jeżeli są właściwie pielęgnowane. Obie kolumny mają wysokość 96 cm, co sprawia, że nadają się zarówno do kabin prysznicowych, jak i nad wannę, bo nie eksponują nadmiernie ściany. Posiadają, jak zresztą wszystkie kolumny – dwie opcje prysznicowe – deszczowicę i słuchawkę ręczną wyposażono w system antykamień, co przedłuża ich bezawaryjną żywotność.

Źródło: materiały prasowe

Podoba Ci się nasza działalność ? Postaw kawę dla Grupy Sztuka Architektury!
Postaw mi kawę na buycoffee.to

Komentarze

Ilość komentarzy: 0

Dodaj zdjęcia do galeriiDodaj nowy komentarz

Dodaj nowy komentarz

Podaj kod z obrazka

*

Newsletter

Chcesz być na bieżąco?

Zapisz się do newslettera sztuka-wnętrza.pl!